sabato 17 settembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 17 Shtator 2022

Horoskopi i se 17/09/2022

Dashi

Një ditë e mirë përfshin shenjën tuaj të zodiakut. Ka nga ata që mund të kenë thënë tashmë po ose janë në kërkim të një shoku shpirtëror. Arsyetimi në dashuri nuk funksionon, lëreni të lirë instinktin tuaj.

Demi

Nëse ka ndonjë keqkuptim në çifte, do të jetë e përshtatshme të jesh i kujdesshëm. Ne nuk duhet të jemi shumë kaustik, edhe të ashpër ndaj vetvetes.

Binjaket

Do të përfshiheni në një diskutim të pakëndshëm, mënyra e vetme për të shmangur disa probleme eshtë të heshtni. Në dashuri, mendimet e dyta po ndodhin.

Gaforrja

E pamundur tju ndalojë, në këtë ditë ju vlerësoni më shumë jetën, ndoshta sepse keni qenë të sëmurë në të kaluarën. Në dashuri gjithçka shkon në favor, veçanërisht nëse keni ndërmend të përjetoni diçka të re, për më tepër, favorizohen ata që janë kthyer nga një ndarje ...

Luani

Rënie e lehtë fizike sonte. Eshtë e kotë të marrësh gjak të hidhur, mund të mbështetesh te njerëzit që i konsideron të besueshëm.

Virgjeresha

Sot do të jetë një ditë e shkëlqyer! Mund të ketë momente shqetësimi, por vetëm nëse rri me njerëzit që vetëm mund të thonë jo. Nëse ndiheni më ambiciozë nuk eshtë rastësi, kërkoni deklaratën me çdo kusht.

Peshorja

Eshtë një ditë e bukur dhe duhet të filloni të bëni plane afatgjata. Emocionet e zemrës vlejn ari.

Akrepi

Grindjet në shtëpi dhe në çift. Në dashuri keni nevojë për mirëkuptim dhe dashuri.

Shigjetari

Dita kaloi me pak tension, nervozizëm, pa shumë garanci. Në dashuri jeni larg partnerit ose të pakënaqur.

Bricjapi

Tani po u jepni më shumë peshë ndjenjave, doni të keni më shumë njerëz përreth që ju duan. Dikush do të vë qoshe, por ti di si të sillesh.

Ujori

Sot pres një ditë të mbarë. Marrëdhëniet tashmë të rrezikuara mund të kenë implikime pozitive për të ardhmen.

Peshqit

Kjo ditë ju paralajmëron për shpenzimet, ka pasur shumë gjatë javëve të fundit. Nëse nuk jeni dakord për një kompromis mund të humbni kohë në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento