venerdì 16 settembre 2022

Horoskopi i se e premte 16 Shtator 2022

Horoskopi i se 16/09/2022

Dashi

Këto ditë ndiheni sikur po reagoni ndaj disa abuzimeve dhe këtë herë do të jetë e mundur të dilni nga shumë keqkuptime. Kohët e fundit nuk jeni të kënaqur me shpjegimet ...

Demi

Fillon me stil, dikush tashmë ka bërë disa zgjedhje. Eshtë e mundshme që, në këtë periudhë, puna të marrë përsipër papritur.

Binjaket

Takime stimuluese. Ditë ok për beqarët apo për ata që duan të jetojnë eksperienca të reja.

Gaforrja

Lini takime, merruni me punë, sot diçka mund të lëvizë. Liri e madhe lëvizjeje dhe sidomos nëse ka pasur një ndarje mund të korrigjohet, mundësi.

Luani

Ju dëshironi të kaloni ca kohë me njerëzit që i doni më shumë. Sot do të jeni pak në tuajin, duhet të kuptoni se çfarë doni vërtet.

Virgjeresha

Mëngjes i vështirë, pasdite më e butë. Studimi dhe puna nuk janë të bllokuara, por çdo ditë ka shumë përpjekje, padyshim që ju duhet të luftoni për të ruajtur pozicionin tuaj.

Peshorja

Mos nënvlerësoni një ofertë të re për punë ose mos kërkoni një rol të ri, përsëri sulmet nuk do të dështojnë. Ju dëshironi të ndiheni rehat me disa njerëz!

Akrepi

Përtacia po vjen. Ju mund ta qortoni partnerin tuaj sepse ai nuk ju dëgjon, ose nëse jetoni së bashku, shkarkoni gjithçka në supet tuaja.

Shigjetari

Ka shumë lodhje ose dëshirë për të bërë gjëra të reja. Shanset janë që ju duhet të filloni nga e para, të filloni një përvojë të re.

Bricjapi

Ditë interesante, diçka më në fund mund të zhbllokohet, mos i nënvlerësoni projektet e reja. Mundësi për ata që janë në kërkim të një shtëpie ose duhet të flasin për dashuri, takime të lehta.

Ujori

Disa po kthehen nga një periudhë shumë e komplikuar, ka të ngjarë që ju të keni zgjedhur disa rrugë të ashpra për të provuar aftësitë tuaja. Mos bëni gjëra të nxituara.

Peshqit

Përfshihuni në të gjitha marrëdhëniet! Moment në të cilin mund të përjetoni diçka të veçantë. Nëse jeni duke kërkuar për një biznes të ri ose dëshironi të gjeni një punë më të mirë mund të shikoni përreth. Bashkëpunime të reja, programe ose projekte të reja në sy.

Nessun commento:

Posta un commento