mercoledì 28 settembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 28 Shtator 2022

Horoskopi i se 28/09/2022

Dashi

Këtu eshtë një ditë e mirë. Një kthesë pozitive në dashuri: do të jeni në gjendje të rikuperoheni nga një situatë kritike, nëse dëshironi vërtet.

Demi

Këto ditë ju duhet të mbroni pronën, të përpiqeni të shpenzoni më pak para. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të afruar dhe gati për të bërë një kërkesë më te mire.

Binjaket

Mos pyesni veten shumë pse, nuk ka gjithmonë një shpjegim logjik për gjithçka. Në punë ju pret një kohë e ngarkuar. Beqarët nuk kërkojnë, ata në çift mbeten të pavendosur.

Gaforrja

Do të takoni dikë që do të dëshirojë të diskutojë me ju. Në agjitacion dashurie sepse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja.

Luani

Mos i nënvlerësoni takimet e reja, megjithatë kini kujdes nga një njeri nga e kaluara, veçanërisht nëse eshtë një ish. Shqetësimet për familjen, për shtëpinë tani kanë mbaruar.

Virgjeresha

Stimulimi i punës dhe kontaktit me të tjerët, por nuk janë të gjitha trëndafilat, në kuptimin që në këtë periudhë të provohet durimi. Stomaku dhe rripi i barkut janë pika më delikate.

Peshorja

Nëse deri pak kohë më parë puna ishte e mbushur me pengesa apo vonesa, tani gjërat po ndryshojnë. Pavarësisht disa pengesave, mund të zemëroheni me Dashin ose një Bricjap që nuk mund të kuptojë gjendjen tuaj shpirtërore. Nisma të reja në zhvillim e sipër.

Akrepi

Tension i tepërt në punë, rrethohuni me njerëz të mirë; miqësi dhe bashkëpunime të dobishme. Partneri ankohet për mungesën tuaj, në momente të caktuara ndiheni sikur nuk jeni në mendjen tuaj ...

Shigjetari

Mund të prisni shumë, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë që ju do. Tani mund të bëni zgjedhje që kanë rëndësi. Ju gjithashtu mund të largoheni ose të ndryshoni një situatë pune ...

Bricjapi

Ju mund të merrni pak kohë për të reflektuar. Sot duhet të frenoni emocionet tuaja.

Ujori

Situata eshtë e vlefshme për ata që kanë punën e tyre. Aleancat e reja dhe kthimet në skenë.

Peshqit

Nuk janë disa dyshime që ju sulmojnë dhe pastaj ka edhe disa telashe ekonomike për të menduar. Kini kujdes nga vullneti juaj i mirë: dikush mund të trajtohet me keqdashje.

Nessun commento:

Posta un commento