martedì 27 settembre 2022

Horoskopi i se e martë 27 Shtator 2022

Horoskopi i se 27/09/2022

Dashi

Në punë dhe në studim ju jeni pak të dëshpëruar, por pa fajin tuaj, rezultatet nuk janë ato që do të dëshironit të ishin. Shumë mendime ose mbase disa polemikë për të mbajtur nën kontroll.

Demi

Dyshimet në lidhje me drejtimin e studimit ose punës që duhet ndjekur. Në dashuri, mos kini frikë nga përgjegjësitë e një zgjedhje, ju mund ta bëni atë me një dëshirë shtesë.

Binjaket

Ju nuk keni pse ti jepni shumë rëndësi fjalëve, të merrni gjithçka me filozofi dhe humor edhe disa pengesa të vogla, më mirë të mbani larg problemeve që nuk janë tuajat. Ndonjëherë nuk ndjeheni plotësisht të kuptuar.

Gaforrja

Duhet të mbahet mend se shumë janë kthyer nga momentet e lodhjes së madhe. Unë rekomandoj që të mos përzieni trupin, sëmundjet e mundshme sezonale.

Luani

Ashtë një kohë për të bërë zgjedhje për jetën. Falë kontakteve të reja do të keni mundësi të reja. Dashuri në shërim.

Virgjeresha

Për ata që kanë një projekt pune janë ditë të rëndësishme sepse eshtë sikur aktiviteti i eshtë nënshtruar një prove. Kini kujdes nga keqkuptimet në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe mos e teproni. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ju mund të propozoni një mundësi tjetër.

Peshorja

Për ata që kanë pasur probleme dashurie ose familjare, eshtë më mirë tani por nuk keni pse të mendoni për të kaluarën. Mos u qëndroni përpara shefave ose njerëzve me ndikim.

Akrepi

Zgjidhjet që vijnë së shpejti. Në dashuri pritet një shërim.

Shigjetari

Fat i mirë ditë në një kohë kur jo gjithçka është e qartë, maturi në dashuri. Dita për të kaluar në të mirë.

Bricjapi

Në punë ju duhet fleksibilitet dhe disponueshmëri për të rinovuar veten, të jeni të zgjuar, nuk dini nëse do të vazhdoni një bashkëpunim. Do të keni lajme të mira. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Ujori

Koha eshtë e duhur për ndryshimet në punë, edhe mund të merrni një detyrë të rëndësishme. Dashuria ok: je më mirëkuptues, por mund ti thuash lamtumirë asaj që nuk të pëlqen më. Lajme nga jashtë, nga qytete të tjera.

Peshqit

Në këtë moment, mos e teproni me provokimin e dashurisë, mos flisni dhe thoni gjëra të gabuara. Thirrje telefonike e papritur nga një i afërm ...

Nessun commento:

Posta un commento