mercoledì 24 agosto 2022

Horoskopi i se e mërkurë 24 Gusht 2022

Horoskopi i se 24/08/2022

Dashi

Kjo nuk eshtë koha për të qëndruar dhe shikuar, mund të lindë një dashuri e re dhe çifte që duan njëri tjetrin bëjnë plane në stil. Bashkëpunimet janë në rimëkëmbje të madhe.

Demi

Gjatë ditëve të ardhshme duhet të shmangni ndërlikimet. Ata që së fundmi i dhanë fund një marrëdhënieje tani duan vetëm dashuri me kohë të pjesshme.

Binjaket

Koha më e mirë për pak nga gjithçka, sot Yjet janë në anën tuaj. Mos nënvlerësoni biznesin e ri ose propozimet personale.

Gaforrja

Fshini situatat që nuk ju kënaqin. Ju po kërkoni dashurinë dhe besimin e atyre që doni.

Luani

Ju jeni mjaft i lodhur, nervoz, mos u lodhni. Në dashuri përpiquni të mos jeni shumë xheloz ...

Virgjeresha

Sot nuk mund të qëndrojn askush, rrezikoni të thoni gjëra të gabuara. Situata e pasigurt në dashuri, mosinteresimi juaj gabohet për snobizmin, mendimet e dyta për një bashkëjetesë.

Peshorja

Një gjendje energjie e re përshkon shenjën tuaj, emocionet tuaja janë shumë të veçanta. Tani po kërkoni partnerë të rinj, bashkëpunëtorë, njerëz që janë të gatshëm të ndajnë me ju projekte të shkëlqyera.

Akrepi

Zemra ju çon larg, emocionet nuk mungojnë, shenjat referuese të Demit dhe Gaforres. Ka një rikuperim psikofizik, ka një përmirësim që ka të bëjë edhe me punën.

Shigjetari

Prezenca në shtëpi eshtë shumë e rëndësishme. Ju jeni shumë simpatik sot.

Bricjapi

Vonesa ose komplikime të mundshme. Ka gjithnjë e më pak kohë për ti kushtuar familjes, atyre që ju doni.

Ujori

Sot ka energji të mirë. Nëse në të kaluarën ka pasur një ndarje ose një zhgënjim eshtë më e vështirë të largohet. Mundohuni të mos e humbni këtë periudhë.

Peshqit

Eshtë e vështirë të qëndrosh i qetë. Mos e teproni me gjykime dhe qëndrime shumë të rrepta.

Nessun commento:

Posta un commento