martedì 23 agosto 2022

Horoskopi i se e martë 23 Gusht 2022

Horoskopi i se 23/08/2022

Dashi

Ju jeni të trullosur, nervoz, ndoshta edhe të zënë ngushtë nga disa situata që po i përjetoni keq. Eshtë e rëndësishme të shmangni grindjet me një shef, ditë e shurdhër në mbrëmje.

Demi

Ditë e lodhshme edhe sepse po i jepni vetes shumë për të bërë në vendin e punës. Sot jeni më të hutuar, në dashuri do keni rikonfirmime. Mos u izoloni, mos kini frikë ta lini të ikë.

Binjaket

Menaxhimi i jetës tuaj duhet të jetë më i organizuar, përndryshe rrezikoni të humbni kohë për asgjë. Ata që punojnë si punonjës nuk presin ndryshime të mëdha, por tani mund të pyesin, propozime shumë interesante po mbërrijnë këto ditë.

Gaforrja

Në punë duhet të përpiqeni të jeni shumë pozitiv sepse kjo eshtë një periudhë që do tju çojë larg, dita e sotme kërkon kujdes vetëm në planin fizik. Mundohuni të mos shpenzoni shumë para, të mos përfshiheni ekonomikisht.

Luani

Kini kujdes që të mos debatoni shumë siç ndodhi disa ditë më parë, nuk keni pse të merrni gjithçka dhe të gjithë ballë për ballë! Mos i shihni armiqtë ose konkurrentët kudo, realiteti eshtë shumë më i thjeshtë.

Virgjeresha

Horoskop i shkëlqyeshëm për punë dhe studim në funksion të muajve të ardhshëm, e kujtoj atë veçanërisht për ata që kanë projekte të mira pune. Për ata që janë vetëm, favorizohen dashuritë e reja.

Peshorja

Ju do të bëni zgjedhje vendimtare për çështje të rëndësishme. Dashuria eshtë protagoniste, kush lëviz do të ketë zgjidhje që vijnë!

Akrepi

Sot mund të ndjeheni çuditërisht të pakëndshme. Për ata që janë të zënë, nëse nuk merrni përgjegjësi, partneri juaj do të zgjedhë për ju ...

Shigjetari

Një periudhë e ndritshme dhe pasionante po përgatitet për jetën e dashurisë. Ndodhi që të merreni me burokraci, çështje dhe llogari të papaguara.

Bricjapi

Megjithëse keni bërë një përparim të rëndësishëm në një histori, ka ende disa pengesa për të kapërcyer. Realiteti eshtë që ju jeni mjaft i hutuar, keni menduar për disa ditë që nuk jeni në lartësinë e disa gjërave që po bëni ...

Ujori

Projektet afatgjata ka të ngjarë të fillojnë përsëri këto ditë. Në dashuri do të luteni dhe ndoshta sonte mund të jepni edhe një justifikim për të shmangur një takim.

Peshqit

Ekziston rreziku i polemikave. Pasdite dhe trazira të mërzitshme në ajër.

Nessun commento:

Posta un commento