sabato 2 luglio 2022

Horoskopi i se e shtunë 2 Korrik 2022

Horoskopi i se 02/07/2022

Dashi

Ju duhet të shkurtoni të gjitha referencat e panevojshme, të mbyllni situata të vështira; një zemërim i caktuar mund të rritet veçanërisht nëse dikush eshtë duke u përpjekur tju ndalojë, të imponojë vetë, diskutime të mundshme.

Demi

Ju mund të filloni të merrni iniciativa dhe të ndiqni biznesin tuaj më nga afër. Nuk përjashtojmë dashuritë e reja. Përmirësoni gjendjen tuaj fizike këto ditë.

Binjaket

Ju jeni një nga shenjat më të forta të momentit por sot diçka nuk eshtë në rregull. Ju mund të argumentoni për diçka që ju intereson, do të ishte e vlefshme të merrni kohë.

Gaforrja

Kjo ditë duhet të menaxhohet me kujdes, fillon në këmbë të gabuar dhe mund të sulmoni ata që nuk ju kuptojnë! Eshtë një person që pak a shumë në mënyrë të arsyeshme mendon se jeni lënë pas dore nga ju.

Luani

Dita sjell sukses dhe në çdo rast shpirti yt ngrihet. Dashuria kthehet e pasionuar. Miqësitë dhe kontaktet e preferuara, një njeri Ujor do të jetë referencë.

Virgjeresha

Ju keni tre muaj për të vendosur se çfarë të bëni. Në dashuri, mos jini gjithmonë i njëjti ngrënës marramendës...

Peshorja

Sa më shumë të lëvizni, aq më shumë fat keni dhe sot do të merrni një telefonatë që ju fton të lëvizni, të udhëtoni. Pritet një rikuperim sentimental dhe premtues janë edhe takime të reja.

Akrepi

Dua tju kërkoj ti kushtoni pak më shumë vëmendje parave. Problemi eshtë se për ca kohë tani as nuk dini se në cilën rrugë duhet të shkoni!

Shigjetari

Kjo periudhë duhet të jetohet në një mënyrë pozitive, duhet të merreni me punë, sepse kjo fazë sjell edhe diçka më shumë në dashuri. Dita eshtë e bukur sepse ndihmon për të fituar, por çdo sfidë përfshin një stres të madh psikofizik!

Bricjapi

Nëse një dashuri nuk shkon, tani flisni qartë. Ju mund të jeni të ngadaltë, prandaj kujdes mos e teproni!

Ujori

Një ditë shërimi; ka ardhur koha për të bërë një pushim, për të rikuperuar optimizmin dhe energjinë. Dashuria fillon të ketë një ritëm pasionant. Kënaqësia personale.

Peshqit

Jo vetëm që idetë tuaja janë më të qarta, por edhe brenda disa javësh do të jetë e mundur të zgjidhni një problem familjar ose personal. Ju shëroheni për sa i përket forcës dhe do të keni atë që duhet për imazhin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento