venerdì 1 luglio 2022

Horoskopi i se e premte 1 Korrik 2022

Horoskopi i se 01/07/2022

Dashi

Emocionet në progres, përpiquni të planifikoni diçka në fundjavat e ardhshme që ndihmon ndjenjat. Nëse jeni duke kërkuar për një punë të re, shkoni deri në fund dhe mos e shtyni atë.

Demi

Mundohuni të kompensoni kohën e humbur. Kur bëhet fjalë për punën, duhet të qëndroni të qetë në një ditë të ngarkuar.

Binjaket

Një histori e rëndësishme dashurie mund të lindë këto ditë. Në këtë ditë mund të vijë një komunikim i këndshëm, të pranoni ftesat dhe të shoqëroheni me më shumë njerëz.

Gaforrja

Eshtë një ditë e bukur që ju puth butësisht. Rezultatet janë atje, eshtë e rëndësishme të rimarrni energji, sepse për momentin ajo mungon.

Luani

Inkurajoni vendimet familjare. Inovacionet janë të favorizuara, madje edhe trupi po rekuperohet.

Virgjeresha

Eshtë një periudhë plot njohuri dhe për këtë arsye jashtëzakonisht e vlefshme për shenjën tuaj. Në dashuri, shumë mund të rikuperohen gjatë kësaj dite që do të jenë në anën tuaj.

Peshorja

Dashuria po të thërret, por puna eshtë padyshim në një pikë kthese nga e kaluara. Situata në favorin tuaj dhe, mbi të gjitha, pjesa e parë e ditës mund tju japë një kënaqësi të mirë. Mos u tërhoq!

Akrepi

Për ndjenjat mos i humbisni takimet. I qetë dhe i freskët, për aq sa eshtë e mundur!

Shigjetari

Së shpejti do të ketë vendime të mëdha për tu marrë. Ndjeni brenda jush dëshirën për tu rikthyer në lojë; mëngjesi eshtë i shqetësuar, pasditja shumë më e qetë.

Bricjapi

Keni shumë gjëra për të bërë dhe ka pak trazira në shpirtin tuaj, dukeni mjaft të lodhur, të etur për qetësi. Racionaliteti nuk paguan në dashuri!

Ujori

Konfirmimi mund të vijë, kjo varet nga veprimtaria që bëni. Në dashuri keni një ngarkesë të veçantë që ka munguar për një kohë të gjatë, pasion që kthehet, kush e di nëse nuk eshtë një dashuri e re që të zgjon vëmendjen.

Peshqit

Jini të durueshëm. Dashuri pasionante. Në profesion ju jeni duke pritur për një ndryshim që ka të bëjë me kompaninë tuaj, një grup pune.

Nessun commento:

Posta un commento