venerdì 15 luglio 2022

Horoskopi i se e premte 15 Korrik 2022

Horoskopi i se 15/07/2022

Dashi

Do të kaloni fazën e mërzisë dhe provat që duhen ndërmarrë ... Do të jeni më të pasionuar, gati për të dashuruar. Udhëtimet e preferuara, disa projekte nuk rezultuan të suksesshme, vazhdo!

Demi

Relaksimi dhe reflektimi do tju ndihmojnë të kuptoni më mirë çështjet profesionale. Dashuritë e reja pasionante, por ndoshta jeni shumë kërkuese, jo gjithçka vjen menjëherë! Jepini kohë pas kohe dhe mos u lodhni.

Binjaket

Ata që duhet të kryejnë projekte duhet të lëvizin shpejt. Një flakë e vjetër mendon për ju dhe mund të preket: mendoni me kujdes përpara se të bëni gabime.

Gaforrja

Ka një vonesë në lidhje me punën ose nevojën për të folur qartë, prisni për një rikonfirmim. Disa rivalë, antagonistë mund tju provojnë, ndërkohë përpiquni të rigjeni energjinë në familje.

Luani

Unë ende mendoj se kjo eshtë një kohë e shkëlqyer për zgjidhje biznesi, ka njerëz kundër, duhet të jeni shumë të kujdesshëm me thashethemet. Mendoj se shumë Luan do të vënë në provë një marrëdhënie romantike, tani për tani kini durim.

Virgjeresha

Një majë fermenti që sjell edhe pak lodhje, ju keni ndjenjën të mos jeni në gjendje të bëni gjithçka. Shmangni polemikat në dashuri me një person nga e kaluara, shikoni për të ardhmen.

Peshorja

Ju pëlqen të jeni rehat me miq të mirë. Një interes emocional mund të kthehet në diçka më shumë ...

Akrepi

Dashuri pozitive; shqetësimi mund të jetë një këshilltar i keq, eshtë në rregull të përdorni diplomacinë pa e tepruar dhe pa qenë invazive, duke i lënë partnerit hapësirën e nevojshme.

Shigjetari

Sot do të keni një ngarkesë shumë të mirë të energjisë. Në punë pohimet janë të mundshme. Dashuria zgjohet, beqarët duhet të zënë.

Bricjapi

Ju nuk mund të duroni të jeni më në një vend të caktuar. Ftesa eshtë të jeni të kujdesshëm, sepse mendoni se duhet të "shpërtheni" për një gjë të vogël!

Ujori

Duhet të përpiqesh të pushosh më shumë, duke marrë përsipër problemet e të gjithëve nuk eshtë zgjidhja e duhur. Çdo vendim do të duhet të mendohet tërësisht. Në dashuri eshtë e vështirë të ktheheni pas dhe, veçanërisht nëse keni mbyllur kohët e fundit një lidhje, tani ata kanë nevojë për emocione të reja.

Peshqit

Eshtë e kotë të fajësoni të tjerët, jeni ju që bëni një hap përpara dhe dy hapa mbrapa dhe merrni kohë për të deshifruar disponimin tuaj të keq. Rrezik i qëndrimit kontradiktor, kujdes që të mos e teproj sonte.

Nessun commento:

Posta un commento