giovedì 14 luglio 2022

Horoskopi i se e enjte 14 Korrik 2022

Horoskopi i se 14/07/2022

Dashi

Sot jeni sërish pak i nënshtruar, ndoshta sepse ka shumë gjëra për të bërë dhe më shumë se çdo gjë tjetër sepse ndonjëherë ndiheni të vetmuar për të realizuar disa projekte. Mos u vë shumë rëndësi fjalëve ose qëndrimeve të njerëzve që të sulmojnë.

Demi

Nxitimi eshtë këshillë e keqe, ki kujdes nga shpërqendrimet sot sepse ato mund të shkaktojnë shqetësime. Dalja e papritur e parave.

Binjaket

Periudhe në të cilën do të jetë e vështirë të qendroni mbi duart e tuja. Thirrje nga jashtë, udhëtime të planifikuara, nisma fituese, frymëzime të drejta.

Gaforrja

Ditë provë edhe për ndjenjat, mos u dorëzo tek dëshira për të mbyllur veten. Nëse keni qenë të suksesshëm, prisni më shumë, nëse jeni duke bërë një punë që nuk ju pëlqen, gjithsesi, prisni që ajo të ndryshohet ose të ndërpritet.

Luani

Nëse jeni të denjë që merrni, cilësitë tuaja më në fund nxirren në dritë. Eshtë koha e detyrave dhe mundësive.

Virgjeresha

Ju keni një dëshirë për hakmarrje dhe brenda pak javësh do të jetë e rëndësishme të realizoni një projekt. Merrni zënë në dashuri, por duhet të jeni në dispozicion. Eshtë e vështirë të qëndrosh i qetë.

Peshorja

Dita e përgjithshme e vlefshme. Konfirmimi në punë, pra, gjithçka që vendosni eshtë e suksesshme. Nëse ka diçka për të diskutuar në dashuri ose për të provuar një qasje, bëjeni tani!

Akrepi

Tension në marrëdhëniet private dhe profesionale. Shumë keq shpenzimet, merrni kohë për veten tuaj.

Shigjetari

Gjithë ditën në favorin tuaj, pa tension. Mirë për ata që mund dhe duan të martohen, të jetojnë së bashku ose të kenë një fëmijë.

Bricjapi

Ju nuk keni nevojë të merrni gjak të hidhur, mos u bëni melankolik apo nervoz. Mos nënvlerësoni hipotezat e reja të bashkëpunimit. Një miqësi mund të bëhet dashuri.

Ujori

Nëse nuk do të kishte ndonjë shqetësim trupit do të ishte një ditë e shkëlqyeshme, duhet të keni kujdes dhe të shmangni çdo lloj stresi. Dukesh pavendosur ose më saktë kunder me partnerin.

Peshqit

Në veçanti, nëse jeni i ri nuk ju duket shumë i bindur për atë që dëshironi të bëni në të ardhmen, në dashuri ka disa pavendosje ose dyshime për të mbajtur nën kontroll.

Nessun commento:

Posta un commento