sabato 4 giugno 2022

Horoskopi i se e shtunë 4 Qershor 2022

Horoskopi i se 04/06/2022

Dashi

Situata e rikuperimit neto krahasuar me periudhën e mëparshme. Për çështjen që keni, prisni disa ditë dhe ajo do të zgjidhet vetë.

Demi

Nëse ka pasur një mbyllje në muajt e fundit, harrojeni atë, ne nuk duhet të ndalemi shumë në situata që nuk janë të vlefshme. Kushtojini vëmendje fjalëve.

Binjaket

Eshtë koha që dikush të ndryshojë qytete. Mos jini shumë kritik!

Gaforrja

Periudha e vlerësimit të shkëlqyeshëm të forcës tuaj, të suksesit tuaj, do të keni mundësinë të bëni një ndryshim! Emocione të caktuara mund të rilindin këto ditë.

Luani

Në përgjithësi, një ditë e vlefshme, eshtë e mundur të merrni reagime, me shenjat e Ujorit dhe Dashit që ndihen mirë. Sot jeni të papërballueshëm.

Virgjeresha

Jeni të shqetësuar për paratë, nuk ka probleme të pazgjidhshme. Herë pas here zgjohet ndjenja juaj e lindur e mbi-kritikës që duhet mbajtur nën kontroll, nervozizmi.

Peshorja

Formë e mirë gjithë ditën. Miqësi që mund të kthehet në diçka më shumë.

Akrepi

Tani eshtë e mundur të pajtohesh me një person që ishte kundër teje pak kohë më parë. Mbërrin një propozim për argëtim, favorizohen udhëtime të shkurtra, periudhë pjellore për çifte që munden dhe duan të kenë një fëmijë, provime të preferuara.

Shigjetari

Mos dëgjoni lodhjen dhe depresionin, ajo që ka ndodhur gjatë muajve të fundit nuk llogaritet, në fund do të ketë fitore, takime me fat. Disa shqetësime për një njeri që nuk eshtë mirë.

Bricjapi

Kush e di nëse një goditje e vogël ne fat nuk vjen herët. Mos shtyni asgjë, edhe një thirrje dashurie mund të jetë e rëndësishme.

Ujori

Bëhuni gati sepse do të dalin edhe ca para, nga ana tjetër ka ende shumë paqartësi për çështjen e parave. Çështjet praktike duhet të vendosen menjëherë. Merrni zënë në dashuri!

Peshqit

Një ditë që nis mirë. Fokusi eshtë tek sektori sentimental, edhe pas një ndarjeje dashuria mund të bëhet protagoniste.

Nessun commento:

Posta un commento