sabato 18 giugno 2022

Horoskopi i se e shtunë 18 Qershor 2022

Horoskopi i se 18/06/2022

Dashi

Një ditë frymëzuese eshtë kthyer. Ju keni një element shtesë të forcës për të vepruar dhe reaguar! Eshtë pikërisht dashuria që mund të japë përgjigje, zgjedhje të familjeve të rëndësishme, sindikata të forta.

Demi

Rikonfirmimet për disa kanë arritur tashmë, në dashuri mund të falni dikë që nuk ka qenë besnik ose i besueshëm, kjo varet nga rrethanat. Megjithatë, përkundër gjithë këtyre vështirësive, ju mbetet një nga shenjat më premtuese, energjia nuk mungon.

Binjaket

Vetëm ndiqni atë që thote zemra juaj. Mos merrni iniciativa që sjellin shpenzime të tepërta.

Gaforrja

Mund të lindë pak pasion. Nga një këndvështrim i caktuar dita eshtë e favorshme dhe ju këshilloj të mos shtyni asgjë për nesër. Mosmarrëveshjet me një ish mbi paratë.

Luani

Forma fizike duhet rikuperuar pas një periudhe lodhjeje të madhe. Këtë duhet ta mbajmë mend, eshtë pak kohë e përzier kur bëhet fjalë për dashuri, disa njerëz nuk kanë qenë të qartë me ju.

Virgjeresha

Disa kanë pasur një fazë të pavendosmërisë, hutimit, tani eshtë më mirë. Ju duhet të filloni të jeni shumë proaktiv! Ju jeni në shërim të plotë ...

Peshorja

Tani për tani po merrni situata që do të përfundojnë mirë. Për të fituar duhet të pranosh ndërmjetësimin.

Akrepi

Mbyllni të gjitha çështjet e pazgjidhura, tani është më lehtë të veproni. Provimet e preferuara, dashuria është përsëri protagonist në zemër.

Shigjetari

Do të përjetoni një situatë të këndshme gjatë gjithë ditës. Nëse një njeri eshtë larg, ju do të ndjeni nevojën për qartësi dhe do të keni një përgjigje pozitive.

Bricjapi

Nëse tashmë jeni i zënë në këtë periudhë duhet të keni kujdes se çfarë thoni dhe çfarë bëni. Dikush do të konsultohet me një avokat për të siguruar drejtësi.

Ujori

Një ditë interesante e përgjithshme. Sa i përket dashurisë, po vjen koha që ju të keni një sukses të merituar.

Peshqit

Dita si protagoniste dhe mbi të gjitha fituese. Nëse keni hije me gjysmën tuaj tjetër, do të gjeni pika të reja mirëkuptimi dhe pikërisht këtë mbrëmje rruga për një afrim të ëmbël.

Nessun commento:

Posta un commento