domenica 19 giugno 2022

Horoskopi i se e diel 19 Qershor 2022

Horoskopi i se 19/06/2022

Dashi

Kush ka një histori të mirë e vazhdon atë; ata që, nga ana tjetër, janë në krizë për momentin nuk e zbërthejnë vetveten. Mbrëmje e lodhur.

Demi

Kjo ditë fillon me efekt të madh. Dashuritë që lindin, konfirmimet ...

Binjaket

Eshtë një ditë për të mbajtur nën kontroll, sepse mund të ketë disa pasoja, disa dyshime, një konflikt nëse nuk mund të bëni atë që dëshironi. Problemi eshtë se shpesh ndaleni të mendoni shumë për çështje të vetme dhe merrni gjak të hidhur.

Gaforrja

Këto ditë ju doni të sqaroni shumë gjëra. Dashuria jo shumë aktive gjithashtu sepse dikush duket se nuk i kupton nevojat tuaja.

Luani

Tani në dashuri duhet të keni pak durim, eshtë sikur të ketë mbërritur një fazë e distancës fiziko psikologjike. Ndjeni përgjegjësi të ndryshme mbi supet tuaja.

Virgjeresha

Përdoreni këtë ditë për të patur një qetësi të vogël në dashuri nëse keni nevojë për të, përpiquni të jeni të mprehtë, të shmangni çdo lloj fjalie të rrezikshme, jeni intolerant.

Peshorja

Nëse keni diçka për të thënë, flisni! Kush ka llogari të papaguara do të ketë mundësi të mira për të hakmarrë. Dhe ata që kanë luftuar për një kohë të gjatë për një punë të re do të jenë të kënaqur.

Akrepi

Ju e dini se çfarë dëshironi, por duhet të keni kujdes ndaj keqbërësve ose mbase vetëm dikujt që ju ka zili. E rëndësishme eshtë të jetosh pa komplikime, të mos e privosh veten nga emocionet. Qasjet e preferuara.

Shigjetari

Dikush eshtë kundër jush, armiq ose rivalë. Jeni single? Yjet e ndihmojnë dashurinë, përderisa e kërkon vërtet.

Bricjapi

Ka energji të mirë në këtë ditë që përfshin të gjitha veprimet tuaja. Vetëm sot një situatë më qesharake mund tju bëjë të buzëqeshni!

Ujori

Mos harroni se angazhimet e reja ju largojnë. Marrëdhëniet që lindin këto ditë janë të bukura. Fillimi i programeve dhe projekteve.

Peshqit

Kini kujdes gjithashtu për shpërqendrimet, mbase kur ato ju japin ndryshime ose merren me para. Sot ka pak tension që duhet mbajtur nën kontroll: vepro me qetësi.

Nessun commento:

Posta un commento