sabato 14 maggio 2022

Horoskopi i se e shtunë 14 Maj 2022

Horoskopi i se 14/05/2022

Dashi

Ka një dëshirë të madhe për të legalizuar një histori dashurie, për të përjetuar emocione të rëndësishme; kjo ditë ofron disa mundësi të mira për të dalë. Mos i jepni hapësirë provokimeve, ju pëlqen të argumentoni por gjithçka ka një kufi.

Demi

Sot ka mundësi të shkëlqyera. Nëse i thoni jo një dashurie, zemra juaj mund të jete kunder, të kapërcejë instiktin dhe dëshirën për të gjetur një ndjenjë!

Binjaket

Nëse sot ndiheni pak të lodhur, të thyer, nervozë, të trazuar, qetësohuni dhe lërini problemet të ju rrëshqasin. Prisni për momente më të mira para se ta vendosni veten në stres të ekzagjeruar.

Gaforrja

Sot do jetë e lehtë të qëndroni të qetë. Dikush do të ketë mundësinë të bëjë paqe, të tjerët të zbulojnë një botë të re.

Luani

Një problem me njerin që e doni, keqkuptimet janë të përkohshme, por ju ngriheni në këmbë të gabuar. Një mërzitje e vogël për të luftuar, për të organizuar diçka ...

Virgjeresha

Nëse po kërkoni dikë apo dëshironi të zgjoni flakën e pasionit, të jeni të sigurt se do të keni mundësi të mira. Eshtë koha e duhur për të kërkuar diçka më shumë, provime të mira dhe teste në përgjithësi...

Peshorja

Sot mund të merrni mesazhe të veçanta ose nëse një njeri në të kaluarën i eshtë përgjigjur jo disa prej kërkesave tuaja për vëmendje, mund të ketë një kthim të papritur. Dashuritë e rikuperuara ose të jetuara kohët e fundit janë shumë intriguese.

Akrepi

Një nga problemet që keni eshtë ti bëni gjërat me nxitim ose të rrezikoni shumë për të humbur. Sigurisht, shumë më tepër nga sa mendoni se varet nga vullneti i mirë!

Shigjetari

Kjo ditë eshtë interesante jo vetëm për kontakte, por edhe për të ardhur me një ide të mirë. Kushdo që ka përjetuar një krizë në dashuri do të përpiqet të rikuperohet.

Bricjapi

Në këtë periudhë ju duhet të përpiqeni të zgjidhni disa probleme, në lëvizje të ngadaltë në mbrëmje, të ndiqni një kurë për tu bërë më mirë. Eshtë e mundshme që në këtë periudhë të ndieni pak padurim, parehati: do të doni të kishit më shumë dashuri.

Ujori

Mëngjesi eshtë paksa i trazuar, nervoz. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo.

Peshqit

Marrëdhëniet e dashurisë kanë nevojë për një kujdes shtesë. Sot disa pyetje lindin në mënyrë te mirë, "çfarë dua të bëj", "ku dua të shkoj".

Nessun commento:

Posta un commento