venerdì 13 maggio 2022

Horoskopi i se e premte 13 Maj 2022

Horoskopi i se 13/05/2022

Dashi

Ata që kanë hapur kohët e fundit një dyqan ose një biznes këto ditë fitojnë diçka më shumë, projektet e reja ngadalësohen por në fund të fundit ato funksionojnë, e rëndësishme eshtë të veprojnë.

Demi

Ata që kanë një projekt të mirë nuk duhet ta lënë atë, eshtë koha e duhur të besojnë në aftësitë e tyre. Mundësi të bujshme karriere: keni ide fituese. Sot eshtë e mundur të keni një takim të veçantë, mesazhe të papritura.

Binjaket

Një ndjenjë dhemb dhe shëron në të njëjtën kohë, në një farë mënyre do të duhet të bësh një zgjedhje që ka të bëjë me punën dhe gjithashtu dashurinë. Në ditët e fundit ka pasur disa diskutime. Këshilla që duhet të ju jap sot eshtë të mos argumentoni, të mos ngrini fare bujë.

Gaforrja

Shumë prej jush mendojnë se nuk po bëni jetën që dëshironi vërtet dhe kjo eshtë arsyeja për konflikt sepse ajo që duket e rëndësishme dje nuk eshtë më e rëndësishme sot. Në familje për shkak të punës apo pasigurive praktike mungon dashuria ose flasim më pak për gjëra më të rëndësishme. Gjeni një sens të përbashkët!

Luani

Kjo ditë sjell në mendje një problem, shumë të rëndësishëm për të shmangur konfliktet, për të mos pranuar gabime eshtë e gabuar, në pritje të dashurise. Ende nuk e përjashtoj një shtytje dhe tërheqje nëse keni të bëni me shenja si Shigjetari dhe Dashi. Angazhime të lodhshme pune.

Virgjeresha

Keni më shumë dëshirë për të bërë, por sot nuk ju rekomandoj të rrezikoni, mund të humbisni shumë kohë në mënyrë të papritur. Në familje do të jetë e mundur të konfirmoni idetë tuaja. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog.

Peshorja

Këto ditë të ardhshme janë efikase, ndër të tjera edhe në lidhje me gjendjen shpirtërore. Ditë e shkëlqyeshme për të pastruar çdo dyshim, ndonjë nga dyshimet tuaja, edhe me origjinë dashurije.

Akrepi

Vendosmëria juaj fiton, por tani unë duhet tju kërkoj të bëni vetëm gjërat që ju interesojnë më shumë dhe që, mbi të gjitha, ta shfrytëzojnë në maksimum. Marrëdhëniet jashtëmartesore janë të rrezikshme ... por tërheqëse!

Shigjetari

Sot do të keni kaq shumë forcë. Ripacifikime, takime, vendime dhe riformulime nga dikush.

Bricjapi

Kushtojini vëmendje financave, mund ta gjeni veten duke shpenzuar shumë para, ndoshta në një ditë me një fund jo shumë qesharak. Mbështetja e njerëzve autoritarë do tju ndihmojë, gjithmonë ka pak hidhërim për të mbushur ...

Ujori

Ju keni qenë duke shkuar për të punuar për disa kohë me shumë dyshime, ndoshta ambienti rreth jush nuk eshtë i duhuri. Vëmendje në nivelin sentimental, sot dikush do të duket ndryshe nga sa keni imagjinuar. Në kuptimin më praktik, ka shumë konfuzion aktualisht në jetën tuaj.

Peshqit

Shumë keq që çdo herë qe detyroheni të shkoni në punë me një fytyrë të gjatë, duke u përpjekur të shmangni konfliktin, dita sjell optimizëm.

Nessun commento:

Posta un commento