martedì 24 maggio 2022

Horoskopi i se e martë 24 Maj 2022

Horoskopi i se 24/05/2022

Dashi

Situatë e lëngshme, shans për të hasur dikë që do të jetë i dobishëm për ju në punë. Koha e duhur gjithashtu për të provuar një pajtim.

Demi

Buzëqeshe ditën. Pritet një rimëkëmbje dashurie.

Binjaket

Dëshironi të largoheni, të arratiseni, të shkoni në një ishull të largët ose thjesht të përjetoni emocione të reja! Faza e intolerancës që shfaqet, mos e derdhni ankthin në dashuri.

Gaforrja

Propozime tërheqëse në fushën profesionale; favorizoi sektorin e financave. Mundohuni të mos mbylleni në shtëpi nëse jeni në kërkim të dashurisë. Vullneti, si gjithmonë, ka më shumë rëndësi se pjesa tjetër.

Luani

E bukur këtë ditë, intensive, por mbi të gjitha më e fortë. Dashuria mund të kënaqë shpirtrat më të trazuar.

Virgjeresha

Çlirohuni nga ai nervozizëm që ndonjëherë nuk ju lejon të bëni të lumtur njerëzit përreth jush. Për një kohë të gjatë ju keni menduar vetëm për punën ...

Peshorja

Do tju duhej një moment për reflektim, krahasuar me muajt e kaluar, megjithatë, projektet janë më të mira, ata që janë ndarë tashmë kanë një flakë të re. Qetësia nuk eshtë forza juaja sot.

Akrepi

Ju do të ktheheni të jeni përsëri në dashuri dhe gjithashtu të korrespondoni me të njëjtin intensitet. Konsistenca në ide eshtë një cilësi, por në dashurinë tuaj, ju keni qenë subjekt i mendimeve të dyta për disa kohë.

Shigjetari

Vetëm historitë e vështira mund të mbyllen, por me përparësi dhe, nëse një derë eshtë e mbyllur, një derë do të hapet. Nëse ka zgjedhje për të bërë në punë, eshtë koha më e mirë për të vepruar ...

Bricjapi

Një ditë e shkëlqyer për nisma të reja, por edhe për takime të reja dashurie. Mos u tërhoq, ti je një nga shenjat më të forta të momentit.

Ujori

Një moment i favorshëm për të bërë takime të rëndësishme, tani eshtë e nevojshme të gjesh stabilitet në familje dhe në dashuri. Nuk mungon forca, ju dëshironi të keni një përgjigje siguruese sa më shpejt të jetë e mundur dhe kjo ju jep siguri ...

Peshqit

Ndonjëherë kur kaloni një periudhë paksa të vështirë, e kuptoni më mirë se çfarë dëshironi dhe çfarë eshtë e tepërt, referencat tuaja kanë ndryshuar, tani jeni më të mençur!

Nessun commento:

Posta un commento