lunedì 23 maggio 2022

Horoskopi i se e hënë 23 Maj 2022

Horoskopi i se 23/05/2022

Dashi

Ka ardhur koha për tu dëgjuar, një projekt mund të nisë këto ditë, fitore në rrugë për ata që punojnë shumë. Ata që kanë lënë pas dore një histori dashurie tani kthehen në rregullimin e gjërave.

Demi

Ne duhet të harrojmë një zhgënjim të dashurisë. Një pritje në çështjet e punës.

Binjaket

Situata eshtë në favorin tuaj, vendet dhe njerëzit që takoni këto ditë mund të bëhen të rëndësishëm për të ardhmen tuaj; probleme për tu përballur në shtëpi, por tani gjithçka eshtë më e lehtë.

Gaforrja

Unë do tju këshilloja të mos krijoni debate apo konflikte me njerëzit që ju rrethojnë, sot dhe nesër mund të debatoni për një kontratë, dëshironi të ndryshoni disa rregulla loje.

Luani

Sot ju gjithmonë arrini të optimizoni ditën tuaj, si dhe atë të njerëzve përreth jush, por mos u ankoni nëse duhet të siguroni për të gjithë. Një marrëveshje në lidhje me shtëpinë, qeranë ose një zyre duhet të rishikohet.

Virgjeresha

Nëse keni ndërmend të paraqisni idenë tuaj, mos u tërhiqni. Ankthi për tu qetësuar.

Peshorja

Situata e fatit për takime të reja, sot dhe nesër ju lejojnë gjithashtu të kapërceni një fazë ankthi! Eshtë gjithmonë e mençur të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet, ato kanë qenë të tepërta kohët e fundit.

Akrepi

Disa mosmarrëveshje, nuk jeni në formë perfekte ose jeni i zemëruar sepse disa përgjigje nuk arrijnë menjëherë, duhet të prisni dhe të jeni të durueshëm.

Shigjetari

Eufori, entuziazëm, një ditë me forcë të madhe, në dashuri nëse nuk e gjen, eshtë sepse je shumë kërkues. Një moment i fuqishëm dhe vendimtar edhe për ata që duan të ndryshojnë rrënjësisht ...

Bricjapi

Situatë e shkëlqyeshme për çështje praktike. Takimet që ndodhin janë magjike, këtë herë nuk po kërkoni pasione por vetëm marrëdhënie serioze.

Ujori

Ju keni të gjitha mjetet për të gjetur lumturinë. Me shume se nje dashuri? Hiqni ata që nuk ju meritojnë dhe përpiquni ti jepni hapësirë emocioneve të reja, tani ju jeni në krye!

Peshqit

Mund të përjetoni një emocion të bukur. Mbani tensionin larg.

Nessun commento:

Posta un commento