martedì 17 maggio 2022

Horoskopi i se e martë 17 Maj 2022

Horoskopi i se 17/05/2022

Dashi

Dita është e dobishme për punën ku dikush mund të marrë papritmas diçka më shumë ose të dëgjojë propozime të reja që vijnë. Për çdo krasitje ka gjithmonë një syth të ri gati për tu rritur.

Demi

Ka kaq shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me paratë. Kujdes nga tradhtitë...

Binjaket

Një mundësi e shkëlqyer po ju vjen veçanërisht fëmijëve dhe, në çdo rast, njerëzve që mund të pohojnë veten në këtë periudhë. Në dashuri ka edhe një mendim më shumë, këtë herë pozitiv.

Gaforrja

Pas një ndërprerje pune ne fillojmë përsëri, shumë para kanë dalë në muajt e fundit dhe tani duhet të kursejmë. Në dashuri ka diçka që nuk eshtë e qartë, dikush eshtë ndjerë i tradhtuar kohët e fundit.

Luani

Kujdes për shëndetin, në mëngjes jashtë formës; miqësitë e reja sjellin mundësi, këshilla të dobishme. Në dashuri mos i lini pas dore kërkesat e partnerit.

Virgjeresha

Dita eshtë nën kujdesin e mirë edhe nëse ndiheni pak nervoz, po vini në dyshim shumë gjëra, edhe bashkëpunime afatgjata! Konsultohuni me një avokat, veçanërisht nëse ka pasur probleme ose dikush ka provuar të vjedh diçka nga ju ...

Peshorja

Sot eshtë një ditë e vlefshme për ata që janë të vetëpunësuar dhe presin disa të ardhura më shumë. Nëse ka një njeri që ju ka lodhur, shkarkoni atë sepse zëvendësimi eshtë gati, takimet e preferuara ...

Akrepi

Ju jeni më simpatik se zakonisht. Projektet e reja favorizohen. Ata që kanë lënë pas dore një histori dashurie ose kanë përjetuar një shkelje, tani kthehen te këshillat më të buta.

Shigjetari

Nëse ekziston një situatë e rëndësishme për tu marrë me punën, mos u tërhiqni. Nëse keni biznesin tuaj, nuk përjashtohet mund të merrni telefonata papritmas.

Bricjapi

Luaj sot letrat më të mira, vetëm kujdes nga disa polemika familjare. Mos i nënvlerësoni ndjenjat, por mos u përmbaheni njerëzve që nuk e meritojnë besimin tuaj. Takime të reja të mundshme ...

Ujori

Mos u mbështetni shumë në disponueshmërinë e të tjerëve, por mbështetuni tek vetja. Ky nervozizëm duhet mbajtur nën kontroll në punë, vëmendje edhe në familje, dikush mund tju bëjë një skenë xhelozie...

Peshqit

Ditë vërtet e mirë. Brenda pak ditësh do të jetë e mundur të bëhet një zbulim interesant.

Nessun commento:

Posta un commento