lunedì 16 maggio 2022

Horoskopi i se e hënë 16 Maj 2022

Horoskopi i se 16/05/2022

Dashi

Këtu eshtë një ditë interesante, në një nivel sentimental ka më shumë transport dhe më shumë dëshirë për të dashur, kufizoni shpenzimet për veshje dhe kozmetikë, nëse jeni një e saj.

Demi

Një mijë kundërshtar bllokojnë rrugën dhe nuk lënë shumë hapësirë për gjëra të tjera. Mbaj mend që nëse do të kishte një ndarje, tani duhet të gjeni një rrugëdalje.

Binjaket

Duhet thënë se në këtë periudhë ka shumë të lindur që po përpiqen të gjejnë qetësi, ndër të tjera edhe nga pikëpamja ekonomike, dashuria ka mendime të vogla të dyta.

Gaforrja

Historitë e dashurisë janë të komplikuara për tu menaxhuar, kini kujdes nga ata që janë larg, tashmë të lidhur ose të pamundur për tu arritur. Puna eshtë e vështirë, edhe përballë një detyre të re ka shumë për të bërë.

Luani

Në dashuri ka disa zënka, tensione dhe nuk keni faj. Sa përgjegjësi janë rënë mbi ju kohët e fundit?

Virgjeresha

Aktiviteti praktik mirë, fitime të vogla nëse punoni vetë. Ditë relaksuese dhe më pozitive për gjithçka.

Peshorja

Po i jepni vetes shumë për të bërë, në punë, në dashuri. Mos harroni se ju jeni dhe do të jeni gjithmonë fitues!

Akrepi

Vëmendje për një njeri të së kaluarës, veçanërisht nëse eshtë një ish. Sëmundjet e mundshme mund të kapërcehen me pak më shumë pushim. Mbani qetësi në punë. Delikate stomakun.

Shigjetari

Gjatë muajve të fundit jeta juaj ka ndryshuar ose jeni duke u rikthyer në ballë, kjo eshtë arsyeja pse ju jetoni herë pas here momente intolerance ose pavendosjeje të lehtë, maturi sot.

Bricjapi

Duhet të them se kjo ditë paralajmëron kundër polemikave si me vëllezërit, të afërmit ashtu edhe me njerëzit që punojnë. Qetësimi në dashuri, ka të ngjarë të ketë më pak kohë për të qenë me partnerin, ankohet dikush.

Ujori

Në dashuri, dikush do të vërë në dyshim gjithçka, të tjerët do ti japin vetes aventura duke i jetuar ato ditë për ditë, pa hipotekuar të ardhmen. Kohët e fundit për të bërë shumë gjëra që keni lënë pas dore për tu kujdesur për trupin tuaj, duhet të ushqeheni më mirë dhe të merrni më shumë hapësirë për tu çlodhur.

Peshqit

Një nxitje e konsiderueshme e energjisë ju çon të eksploroni mjedise të reja. Ju do të njihni dikë që më vonë mund të bëhet një pikë referimi. Mos e nënvlerësoni lindjen e dashurive të reja.

Nessun commento:

Posta un commento