martedì 12 aprile 2022

Horoskopi i se e martë 12 Prill 2022

Horoskopi i se 12/04/2022

Dashi

Marrëdhëniet me botën e jashtme nuk kanë qenë të lehta në kohët e fundit, por të mbyllesh në guaska eshtë e gabuar. Shumë shpenzime për shtëpinë ose projektet që kushtojnë përpjekje dhe edhe përkushtim të veçantë.

Demi

Me të vërtetë duket si një ditë e bukur. Takimet e preferuara edhe në dashuri.

Binjaket

Situata të dobishme. Më e lehtë për të përjetuar emocione të reja, miqësi që numërojnë, takime intriguese.

Gaforrja

Projektet që po realizoni këto ditë nuk ju bindin plotësisht. Ju do të zgjidhni një problem pune, një bllok, mbase po prisni një përgjigje. Dashuri të paqarta të reja, dashuritë e vjetra për tu përcaktuar.

Luani

Mund tju shkojë mendja të bëni një operacion të veçantë: kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike, projekti juaj mund të prishet për këtë arsye. Në fushën e punës keni disa vështirësi për tu përshtatur.

Virgjeresha

Eshtë koha për të provuar kontakte të reja, udhëtime të ardhshme për arsye familjare. Dëshira për të rikuperuar pasionin bëhet gjithnjë e më e fortë.

Peshorja

Nëse duhet të përballeni me një dashuri ose bisedë familjare, vazhdoni këto ditë, marrëdhëniet e reja romantike janë të rëndësishme. Në punë duhet të bëni të ditura nevojat tuaja, keni më shumë rëndësi.

Akrepi

Para disa javësh nuk do të jetë e mundur të bësh një ndryshim në punë, prandaj, duhet të jesh i kënaqur me atë që kalon manastiri. Do të vini në dyshim shumë për veten, veçanërisht dashurinë!

Shigjetari

Bëni vetëm gjërat e domosdoshme të zhveshura, ju gjej veçanërisht nervoz, i lodhur, i rraskapitur. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Bricjapi

E përkushtuar për të pushuar, kjo nuk eshtë dita më e mirë për ta tepruar. Ju duhet të jepni një dëshmi dashurie për një person që jeton larg, kontakte me qytete të tjera, prova të kaluara.

Ujori

Ju do të duhet të jeni gati të përballeni me angazhime të papritura dhe të reja. Sot mund të ketë një tension në shtëpi, për ata që janë duke pritur për një çmim të ri për punë të re ...

Peshqit

Dashuria eshtë protagoniste dhe edhe dikush për dashurinë e familjes apo për domosdoshmëri, do të duhet të marrë kohë larg punës për të zgjidhur një situatë private. Pasdite e nënshtruar.

Nessun commento:

Posta un commento