lunedì 11 aprile 2022

Horoskopi i se e hënë 11 Prill 2022

Horoskopi i se 11/04/2022

Dashi

Do të vini re një rritje të caktuar të lodhjes gjatë pasdites, më pas fillon një fazë e rimëkëmbjes në dashuri, pasoja ose prapambetje të mundshme. Nuk ka gjasa që dikush të ketë pranuar një detyrë të re që fsheh gracka.

Demi

Situata e rinovimit, një njeri shumë i dashur ju ndjek. Pajtimi, vendimet dhe miratimet nga dikush.

Binjaket

Investimet dhe spekulimet janë të këshillueshme. Të rinjtë nga shenja mund të shpikin hapësira të reja pune ...

Gaforrja

Nëse ka pasur polemika, tensione, tani duhet të përpiqeni ti zgjidhni ato dhe tani mund të gjeni edhe ata që janë mirë me ju, të kryejnë projekte të reja edhe të dashuruar.

Luani

Kjo ditë lë diçka për të dëshiruar, por vetëm sepse do të dëshironi të qëndroni diku tjetër, ka shumë detyrime, çështje të caktuara do të duhet të analizohen në detaje. Në marrëdhëniet me Peshqit dhe Bricjapin mund të ketë vështirësi, por konfuzioni duhet të jetë i kufizuar!

Virgjeresha

Qëndrimet e një personi ju bindin pak dhe kjo ditë mund të sjellë shqetësim në marrëdhëniet me të tjerët. Ju dëshironi të ndryshoni punë ose të filloni një program të ri.

Peshorja

Ata që kanë një histori që ka vazhduar për ca kohë fillojnë projekte të shkëlqyera që mund të përfshijnë edhe bashkëjetesë ose fëmijë. Emocione të reja që vijnë.

Akrepi

Asnjëherë mos merrni asgjë të mirëqenë. Mos e izoloni veten, një mik mund tju propozojë për një punë.

Shigjetari

Shmangni aktivitetet e lodhshme te trupit. Unë rekomandoj që të kërkoni të gjitha çështjet ligjore, edhe nëse ka pasur një të kaluar të vështirë mund të rikuperohet.

Bricjapi

Favorizohen kontaktet e biznesit, njohjet dhe miqësitë. Nëse jeni thjesht një ditë e shkëlqyer, ju lejon gjithashtu të bëni takime të reja!

Ujori

Përfitoni nga momentet e lira për të biseduar me miqtë, ndonjëherë ju mendoni se nuk keni referencat e duhura përreth. Eshtë e mundshme që, në një afat të shkurtër, të keni mundësinë të filloni përsëri me një sezon të ri pune, e lajmeve.

Peshqit

Përdorni njohuritë dhe miqësitë për të ndryshuar gjërat në punë. Nuk përjashtohet që disa kontakte të vijnë edhe nga qytete të tjera.

Nessun commento:

Posta un commento