lunedì 25 aprile 2022

Horoskopi i se e hënë 25 Prill 2022

Horoskopi i se 25/04/2022

Dashi

Ka më shumë dëshirë për të bërë, më shumë dëshirë për tu takuar. Në dashuri ju jeni më bindës dhe, nëse zemra juaj eshtë vetëm, lajmet e mira do të vijnë.

Demi

Dihet vendosmëria juaj, për këtë vjen edhe suksesi juaj. Mos kini frikë të filloni një rrugë të re, mund të merrni atë që dikush ju ka hequr nga ju në të kaluarën.

Binjaket

Epo historitë e reja të dashurisë, ju rekomandoj të gjithë atyre që janë vetëm ose të ndarë të fillojnë të shikojnë përreth; kalimi i pasurive për takime dashurie, miqësi. Mundësia që ju keni pritur për të ndryshuar jetën tuaj mund të vijë.

Gaforrja

Tani gjithçka varet nga ju. Në dashuri, e kaluara nuk ka më kuptim, harro kush të bëri të vuash! Problemi eshtë se jo gjithmonë keni sukses.

Luani

Eshtë një ditë paksa e komplikuar, gjithçka po lëviz rreth jush, por duhet të vlerësoni mirë. Kush eshtë vetëm tani për tani duhet të luajë ne mbrojtje.

Virgjeresha

Tensione të forta që do të shfaqen me një gjendje agjitacioni që duhet mbajtur nën kontroll. Sot ju nuk duroni asgje.

Peshorja

Kërkohet prania e familjes për të zgjidhur një problem, vendimet në shtëpi ose zhvendosjen. Për çifte të qëndrueshëm është e nevojshme të kuptoni nëse ka pasur harresa dhe, padyshim, të korrigjohen sa më shpejt!

Akrepi

Jeni të lodhur, ditë shumë të ngarkuara. Në dashuri, Demi dhe Peshqit janë shenja referimi; ju duhet të pushoni më shumë.

Shigjetari

Ditë interesante por kini kujdes me shpenzimet, riparimet ose prishjet e papritura. Ju mund ta realizoni secilin qëllim në mënyrë efektive.

Bricjapi

Duhet të jeni të kujdesshëm, ka mendime të gabuara. Një ofertë për një shitje, një marrëveshje që nuk i përmbush ato që prisnit.

Ujori

Ju jeni më së shumti ose të paktën dëshironi të keni maksimumin dhe kjo nuk eshtë pak. Historitë e lindura prej kohësh konfirmohen, dashuritë e reja janë intriguese. Lodhje fizike, mos e teproni.

Peshqit

Sot jeni mjaft intolerant, dikush ju provon durimin dhe kështu ka mundësi që të ndiheni të lodhur. Dashuria nën shqyrtim.

Nessun commento:

Posta un commento