domenica 24 aprile 2022

Horoskopi i se e diel 24 Prill 2022

Horoskopi i se 24/04/2022

Dashi

Heshtjet tuaja mund të keqkuptohen, më mirë të flasësh, për të shpjeguar atë që ndjen. Më mirë të veproni nga nesër dhe të mos lejoni që tensioni nervor të prishë një marrëdhënie.

Demi

Një rikuperim i madh pritet gjithashtu për javën e ardhshme. Lajm i mirë nga një i afërm i largët ...

Binjaket

Ata që jetojnë dy histori do të duhet të bëjnë një zgjedhje. Sidoqoftë, eshtë një periudhë e mbushur me stimuj dhe tundimi për të eksperimentuar më shumë situata mund tju marrë dorën ...

Gaforrja

Një situatë më e mirë për dashurinë që mund të lulëzojë ose të zgjohet në javët e ardhshme, do të keni më shumë kohë tu kushtoni ndjenjave. Çdo gjë që ju ndihmon të ndiheni më mirë duhet të shtyhet në këtë periudhë.

Luani

Disa probleme të vogla, nervozizëm. Kini kujdes sonte për të mos provokuar një diskutim. Ka të ngjarë të ketë pakënaqësi në jetën tuaj për ca kohë.

Virgjeresha

Ka të ngjarë që dashuria të pësojë një pengesë, nuk thuhet se ekziston një problem në çift, ka të ngjarë që çështjet e jashtme nga marrëdhënia të krijojnë shkëputje ose shpërqendrim.

Peshorja

Kjo ditë fillon me disa dyshime për paratë, vëmendjen ndaj faturave apo disa harresa. Eshtë thelbësore për të gjetur sigurinë e brendshme, ndonjëherë për të kënaqur të gjithë ju nuk bëni atë që ndjeni, kjo nuk eshtë e mirë.

Akrepi

Kjo ditë fillon mirë dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë edhe një reagim të mirë me mjedisin. Ju jeni më të qetë dhe të disponueshëm, kjo tashmë eshtë një premisë e mirë, emocione në sy.

Shigjetari

Një ditë e dobishme edhe për marrëdhëniet me të tjerët. Kërkoni zgjidhje më të mira dhe shmangni kontraste të turpshme. Ditë e mirë për marrëveshje.

Bricjapi

Mundohuni të mos e teproni në dashuri sepse disa ndërlikime më shumë në marrëdhënie në përgjithësi, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të kthehen sonte. Disa mendime mund të kapërcehen dhe suksesi eshtë afër qoshes.

Ujori

Disa përgjigje që keni marrë nuk janë duke u modifikuar. Vini re pak përtesë, një rënie, një gjendje të keqe sezonale dhe jeni i inatosur me ata që ju rrethojnë!

Peshqit

Mos përkeqësoni tensionet, veçanërisht nëse ka pasur konflikte në familje. Me partnerin ka diçka për të thënë. Kujdes nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën e afërt.

Nessun commento:

Posta un commento