lunedì 18 aprile 2022

Horoskopi i se e hënë 18 Prill 2022

Horoskopi i se 18/04/2022

Dashi

Jeni në pritje të një konfirmimi, kujdes nga paratë sepse këto ditë mund të dalin më shumë para se sa pritej. Ju mund të jeni pak i stresuar për familjen.

Demi

Marrëdhënie intensive dashurie: tani keni nevojë për siguri nga partneri juaj. Eshtë e rëndësishme të jesh i durueshëm, të mos nxjerrësh përfundime.

Binjaket

Ju keni pasur probleme me para, për shtëpinë kohët e fundit, eshtë më mirë, por ka një barrë mbi shpatullat tuaja; nëse jeni i martuar partneri juaj kritikon gjithë kohën. Në dashuri eshtë më mirë të flasim për të ardhmen sesa për të kaluarën. Komplikime të mundshme me një ish ose të afërm.

Gaforrja

Për dashurinë gjithçka mund të fillojë përsëri. Kushdo që ka thënë se nuk do të dashurohet përsëri, do të kundërshtohet me faktet.

Luani

Nuk dukesh në formë perfekte, gjithçka po ju lodhe. Kini kujdes për çështje të pazgjidhura prej kohësh që janë grumbulluar ...

Virgjeresha

Dashuria eshtë bindëse: nëse jeni vetëm, ndjehuni me personin që ju pëlqen. Ju sidomos keni ëndrra të mëdha, por më shumë se sa kërkesa të ligjshme, në veçanti shumë të rinjtë duan autonomi.

Peshorja

Kjo ditë fillon me disa probleme të vogla dhe mund të shkaktojë një rënie të papritur të energjive jetike. Nga pikëpamja ekonomike ka pasur shumë dalje dhe ju duhet të shëroheni.

Akrepi

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte, ju mungon energjia dhe në dashuri është e mundur një vonesë, humori juaj nuk është më i miri. Situata eshtë pak konfuze për paratë, shpenzimet e strehimit, vonesat dhe emergjencat.

Shigjetari

Ka pak lodhje, energji të ulët. Eshtë një kohë e qetë për dashuri, edhe shumë. Do të dëshironi më shumë emocione, nëse jeni të martuar apo bashkëjetoni mos e kërkoni “diku tjetër”.

Bricjapi

Ka një dëshirë për argëtim, ftesa nga miqtë. Takime të reja të favorshme.

Ujori

Një ditë magjike për ata që kërkojnë një dashuri të re, një kombinim ok si në ndjenja, ashtu edhe për atë praktik; nëse keni pasur një izolim, ai fillon përsëri mirë. Entuziazmi eshtë në rrugën e duhur për ndryshime në jetën private.

Peshqit

Mos hiqni dorë nga kënaqësia e dashurisë: pranoni një ftesë. Vonesa, disa momente të pavendosmërisë, shumë shpenzime ...

Nessun commento:

Posta un commento