domenica 17 aprile 2022

Horoskopi i se e diel 17 Prill 2022

Horoskopi i se 17/04/2022

Dashi

Ne nuk e diskutojmë vullnetin tënd, dëshirën tënde për të bërë por duket se lodhja eshtë e tepërt, sot për shembull nuk eshtë e lehtë të mbash gjithçka që ke në mendje. Në dashuri ju doni qartësi ...

Demi

Prandaj, një ditë e këndshme do të ishte e përshtatshme për të organizuar diçka të këndshme, madje edhe në mbrëmje. Nëse ka pasur probleme në dashuri, mund të rikuperoni: lini mënjanë ambicien dhe krenarinë sepse në këto ditë disponueshmëria ndihmon fatin.

Binjaket

Ju duhet të përballeni me disa shpenzime shtesë, edhe të papritura, për transferimin ose ndryshimin e dikujt. Fati mund të sjellë një pikë kthese, edhe nëse në fillim duket e dhimbshme.

Gaforrja

Nëse një person kërkon praninë tuaj, nuk duhet të prisni për të, megjithatë në momentin kur jeni te hutuar. Tani po përjetoni një periudhë reflektimi, po prisni përgjigje apo duhet të zbatoni strategji të reja.

Luani

Do të keni surprizën e këndshme për tu ndjerë më të fortë dhe nuk përjashtohet mundësia që të lindë ideja e një udhëtimi të këndshëm në shoqëri të mirë. Nëse jeni beqar mund të takoni personin e ëndrrave tuaja.

Virgjeresha

Njeriu që doni mund të ketë pasur probleme gjatë dy muajve të fundit, duhet të përpiqeni të jeni më mirëkuptues. Ka një kaos në gjysmën e dytë të ditës, mëngjesi funksionon mjaft mirë.

Peshorja

Ide të shkëlqyera do të thotë aftësia për të zgjeruar horizontin e dikujt. Pasionet rilindin dhe ata që kanë partnerin e duhur në krah mund të bëjnë projekte me stil.

Akrepi

Në këtë ditë duhet të organizoheni mirë, përndryshe rrezikoni vetëm të humbni kohë. Në dashuri ju duhet të bëni një mungesë: ju keni një mënyrë për ta bërë atë?

Shigjetari

Kini kujdes të mos humbni durimin sepse dita eshtë plot me ide por edhe me angazhime. Shikoni më shumë njerëz, u mbyllët shumë në vetvete...

Bricjapi

Kujdes nga xhelozia që mund të krijojë probleme të pakapërcyeshme! Një mik eshtë i besuari juaj por mund të nervozoheni për asgjë.

Ujori

Shtrëngoni dhëmbët në këtë ditë. Konfuzion në sektorin praktik, por do të merrni përgjigje pozitive së shpejti.

Peshqit

Forconi një lidhje: nuk keni pse të jeni shumë kritik ndaj vetes, shtrirja juaj e veprimit zgjerohet. Lëreni zemrën tuaj të flasë, edhe nëse ka fjalë të ngatërruara: ju mund ti ktheni ngrohtësinë historisë tuaj të dashurisë vetëm nëse ia vlen.

Nessun commento:

Posta un commento