sabato 5 marzo 2022

Horoskopi i se e shtunë 5 Mars 2022

Horoskopi i se 05/03/2022

Dashi

Eshtë e vërtetë, ju duhet të lundroni me shikim, por nuk duhet të dekurajoheni. Kini kujdes të mos e teproni!

Demi

Eshtë një ditë interesante, tani ju mund ti ktheheni fitores edhe nëse propozoni të bëni gjëra të tjera përveç në të kaluarën. Kuptimi në dashuri rritet: eshtë koha për sqarim, por mos mendoni për të kaluarën.

Binjaket

Sot mundoheni të bëni pak, një ditë që kalon pak nervozizem. Ju jeni duke u lodhur shumë.

Gaforrja

Ata që kanë mbyllur një histori janë gati të largohen përsëri, të kapërcejnë pavendosmërinë dhe të mendojnë për një pasion të ri. Ata që tashmë kanë një histori mund të kenë vendosur të martohen ose të kenë një fëmijë.

Luani

Nëse ka diçka që ju intereson eshtë e mundur të bëni kërkesa, zjarrfikës. Të jeni të sigurt: më e keqja ka mbaruar. Ditët e rimëkëmbjes!

Virgjeresha

Kemi një pjesë të dytë shumë të këndshme të ditës. Dashuria zë vendin e pasmë.

Peshorja

Dita hapet me disa dyshime dhe mbase shumë eksitim. Dhe kjo eshtë një ditë shumë e diskutueshme, e trazuar, ju duhet të mbani qetësi për të shmangur tensionet!

Akrepi

Gjëja më e mirë eshtë që ju të reagoni më mirë ndaj provokimeve të jetës dhe se disa tensione që dukeshin të pakapërcyeshme në të kaluarën tani janë lehtësisht të menaxhueshme.

Shigjetari

Në këtë moment duhet të përpiqemi të rimarrim para. Ju mund të marrni një histori që duket e mbaruar ... nëse ende kujdeseni!

Bricjapi

çiftet afatgjata që kanë kaluar kriza mund të gjejnë një ekuilibër. Ju jeni një nga shenjat kryesore të sotme.

Ujori

Ditë e rëndësishme për të filluar testimin e ideve tuaja. Mos e nënvlerësoni dashurinë që mund të bëhet protagoniste, por nuk mund të rikuperoni historitë e përfunduara!

Peshqit

Dita krijon paqëndrueshmëri, eshtë pak e rëndë, nervoze, pak e lodhshme për gjithçka. Tension për të mbajtur nën kontroll nëse jetoni së fundmi ose ekziston një histori që nuk eshtë në rregull.

Nessun commento:

Posta un commento