venerdì 4 marzo 2022

Horoskopi i se e premte 4 Mars 2022

Horoskopi i se 04/03/2022

Dashi

Ditë interesante, diçka më në fund mund të zhbllokojë, mos i nënvlerësoni dashuritë dhe projektet e reja. Dita e rikuperimit.

Demi

Në funksion të betejave, provimet për tu përballur përpiquni të përmirësoni përgatitjen tuaj. Ditë interesante për dashurinë. Mund të ketë shpenzime për një shtëpi ose investime të vogla për ata që munden.

Binjaket

Dikush ka qenë kundër jush ose ju eshtë dashur të hiqni dorë nga një situatë pune. Edhe nëse do njeriun më të mirë në botë, ka më pak kohë për të qenë bashkë, një ditë e ndërlikuar nga vonesat.

Gaforrja

Mos i nënvlerësoni ftesat, takimet. Vepro! Sot jeni shumë të përqendruar dhe optimistë. Nëse pranë jush eshtë personi i duhur, mos hezitoni të deklaroni dashurinë tuaj.

Luani

Sot duhet të përballeni kokë më kokë me një njeri, nëse ndani një punë me një familjar apo partner do të duhet të ngrini zërin. Sot kujdes nga humbja e kohës. Dikush edhe mund të pyesë se çfarë po bëni.

Virgjeresha

Në takimet që lindin tani ka pak mosbesim fillestar. Nuk eshtë koha për tu zemëruar dhe, mbi të gjitha, nëse ka një dashuri që lëkundet, duhet të jemi të kujdesshëm.

Peshorja

Nëse dikush ju kërkon një angazhim më të fuqishëm në dashuri, nuk ia vlen të shurdhoni. Ditë e trullosur, luftoni një dhimbje koke ose një bezdi të vogël.

Akrepi

Këtë mëngjes duhet të bëni një pagesë ose të kryeni një detyrë që mund tju duket e bezdisshme. Gjatë kësaj kohe mund të keni një mosmarrëveshje të vogël me shenjën e Binjakëve, përpiquni të çlironi zemrën nga tensionet.

Shigjetari

Një mbrëmje vërtet e këndshme në shoqërinë e miqve të vjetër dhe të rinj. Eshtë më e lehtë të përballosh problemet me qetësi, në dashuri kërkon durim, por mbi të gjitha më shumë disponueshmëri, prisni shumë nga vetja dhe nga të tjerët.

Bricjapi

Do jeni shume sensuale, shpresoj te keni ne krah partnerin e duhur. Diçka nuk shkoi në punë, por do ta kompensoni së shpejti.

Ujori

Pranoni ftesat, përpiquni të lëvizni sepse kjo periudhë sjell këshilla! A kërkojnë ata shumë dhe ju keni pak në këmbim? Mos u shqetëso, do të mund të hakmerresh shumë shpejt! Risi në sferën sentimentale.

Peshqit

Dita më duket mjaft nervoze, që nga mëngjesi duhet të shmangësh mërzitjen apo grindjen, nuk do të jetë e lehtë. Eshtë e nevojshme të zgjidhni mirë në dashuri dhe, nëse punoni vetë, të zgjidhni një mosmarrëveshje, shoqërime dhe bashkëpunime të reja të verifikohen.

Nessun commento:

Posta un commento