sabato 19 marzo 2022

Horoskopi i se e shtunë 19 Mars 2022

Horoskopi i se 19/03/2022

Dashi

Ajo që nuk ka qenë e mundur në javët e kaluara do të vijë tani. Për disa gjëra në jetën tuaj eshtë më mirë të filloni nga e para!

Demi

Eshtë koha për të vlerësuar situatën tuaj. Ata që kanë mbyllur një histori nuk duhet të dëshpërohen sepse një ndryshim i menjëhershëm eshtë i mundur.

Binjaket

Mos shty diçka të rëndësishme, shërimi personal eshtë i mundur. Ju jeni një lumë në përmbytje por mos u shpërqendroni!

Gaforrja

Vëmendja në marrëdhëniet me të afërmit, me prindërit, me fëmijët sepse dikush me siguri eshtë kthyer nga disa përplasje por edhe situatat më të vështira mund të shërohen.

Luani

Kthimi i zjarrit; kjo ditë do të rrezikojë gjithçka përveç dashurisë, me të vërtetë, ju me të vërtetë keni nevojë për një person për tu mbështetur. Fitoret personale janë të mundshme, duke rifilluar në lidhje me të kaluarën.

Virgjeresha

Një ditë e lodhshme, mbase sepse nuk keni pasur asnjë moment paqe ditët e fundit. Në dashuri do të jeni në gjendje të jepni përgjigjet e duhura. Nëse keni kontakt me klientët, njerëzit që mund të nervozohen sot përpiqen të jenë të kujdesshëm.

Peshorja

Lejojini vetes disa shpërqendrime, bëni pak pushime nëse mundeni. Kujdes sepse sot shpërqendrimi krijon njëfarë vonese ose bezdi të tepruar, nervozizëm që përgjojnë.

Akrepi

Ju do të ndihmoheni nga një bukuri e shkëlqyer. Për dashurinë, shenja pozitive, por meshkujt e shenjës duhet të jenë më të dashur.

Shigjetari

Ditë e këndshme gjatë gjithë kohës. Dashuria mund të ketë momente ëndërrimtare. Planifikoni një fundjavë argëtuese, një ndjenjë i kthehet protagonistit.

Bricjapi

Kërkoni ambiente të reja, njerëz të rinj dhe mos e lini pas dore mundësinë për të udhëtuar. Nëse ende nuk e keni partnerin e duhur pranë, mund ta kërkoni tani.

Ujori

Sot konfuzioni mbretëron i lartë; rreth jush shumë njerëz që flasin dhe nuk përfundojnë, a do të jeni të gatshëm të toleroni? Niveli juaj fizik eshtë pak poshtë. Fuqia e dashurisë eshtë , por ju ndoshta po luftoni me një njeri që eshtë fizikisht më larg sot ...

Peshqit

Me fat takimet e reja. Sot ka një element të forcës më shumë. Edhe në dashuri nuk duhet të ngremë bujë. Ditë e keqe për palestër.

Nessun commento:

Posta un commento