mercoledì 2 marzo 2022

Horoskopi i se e mërkurë 2 Mars 2022

Horoskopi i se 02/03/2022

Dashi

Një nga arsyet e diskutimit, në familje, mund të jenë investimet ose shpenzimet e paplanifikuara për shtëpinë. Në dashuri ka diçka për të sqaruar, mos ushqeni tensione!

Demi

Në punë do ju duhet të përcaktoni një situatë dhe do të pastroni nervozizmin lidhur me problemet familjare. Kujdes nga paratë, nga shpenzimet e shumta.

Binjaket

Mund të ketë ndonjë lajm të mirë. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri apo miqësi të re, kjo eshtë padyshim koha më e mirë për të ecur përpara.

Gaforrja

Për ndjenjat eshtë një ditë e rëndësishme dhe nëse ka një person që dëshironi të kontaktoni përsëri mos humbni kohë. Arrin komunikim i bukur. Pare ne dalje.

Luani

Në punë mund të mos jeni të lumtur, mendoni se meritoni diçka më shumë. Kini kujdes që të mos merrni gabim llogaritë ose të shkarkoni shpenzimet.

Virgjeresha

Ditë interesante: gjërat mund të shkojnë mirë. Takimet e reja mund të sjellin ide të reja.

Peshorja

Aktiviteti profesional mirë; investime dhe spekulime të këshillueshme. Në dashuri dikush do tju kërkojë.

Akrepi

Ditë interesante, duket se sot ka një dritë të mirë. Udhëtimet e preferuara dhe kontaktet e dobishme për të përmirësuar punën.

Shigjetari

Disa sëmundje fizike, një vizitë për të mos u shtyrë. Marrëdhëniet e bashkëpunimit i nënshtrohen disa ndryshimeve të vogla.

Bricjapi

Situata po rritet pozitivisht. Vetëm sot mund të flisni me një shef, me një njeri që mund tju bëjë të "përmirësoheni".

Ujori

Ata që kanë filluar kohët e fundit një program ose projekt të ri, gjejnë pengesa për të ecur përpara, por pa faj të tyre, dashuria mund të jetë e ngadaltë. Dëshira për liri që rritet dita ditës!

Peshqit

Duke pasur parasysh projektet tuaja novatore, ka të ngjarë që rreth jush të ketë njerëz që po kanotazhojnë kundër jush, të cilët edhe përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj: do të jetë shumë e vështirë të qëndroni të qetë.

Nessun commento:

Posta un commento