martedì 1 marzo 2022

Horoskopi i se e martë 1 Mars 2022

Horoskopi i se 01/03/2022

Dashi

Mirë se vini me gëzim atë që eshtë e bukur në fat, kujdesuni për mirëqenien tuaj psikofizike dhe mos harroni se përgatitja juaj në fushën e punës nuk vihet në dyshim.

Demi

Eshtë e mundshme që në orët e fundit të jeni përballur me një person që nuk po bën detyrën e tij. Tregoni anën tuaj më të mirë, ju dukeni më të stresuar dhe njerëzit e vërejnë!

Binjaket

Ju keni më shumë dëshirë të bëni dhe të argëtoheni. Udhëtimet e preferuara.

Gaforrja

Eshtë e mundur të arrini rezultate të mira në punë dhe javët e ardhshme do të jenë absolutisht të favorshme. Nëse po dilni me një person të Binjakëve ose Peshores, vëmendje të dyfishtë!

Luani

Marrëdhëniet e reja të bashkëpunimit janë konstruktive dhe ofrojnë lehtësira që nuk i mendoni të mundshme. Në dashuri, mundësi të reja vijnë për ata që i kërkojnë ato.

Virgjeresha

Diçka në pritje ju mban në një gjendje trazirash. Kini kujdes nga shpenzimet e vogla, gjobat, disa shumë dalje ka të ngjarë brenda ditës.

Peshorja

Kjo ditë ka disa efekte me fat në punë. Fillon një fazë e rëndësishme. Të gjitha udhëtimet janë të preferuara dhe do të ketë një takim të veçantë ...

Akrepi

Përkushtimi dhe këmbëngulja shpërblehen në këtë ditë që sheh shumë në anën tuaj! Dhe ka gjithashtu një mundësi të mirë për tu shfrytëzuar brenda pak javësh. Ndjenjat janë më të mira, por duhet të kujdeseni për një njeri që nuk eshtë mirë ose ka nevojë për ju.

Shigjetari

Pritet një moment lodhjeje në punë, negociata të vështira por jo të pamundura. Ndoshta eshtë thjesht lodhje e prapambetur. Konfliktet në shtëpi mund të përshkallëzohen.

Bricjapi

Kujdes nga çështjet praktike, veçanërisht nëse po mendoni të blini diçka të rëndësishme. Nëse jeni vetëm apo edhe në çift, do ta keni të lehtë të bëheni “viktimë” e vëmendjes së një personi intrigues, por kujdes nga historitë e ndërlikuara apo tepër transgresive.

Ujori

Biseda më mirë sot. Ju duhet të bëni më shumë, diçka më e mirë do të vijë.

Peshqit

Shanset janë që ju duhet të ndryshoni rolet. Kini kujdes të mos prisni shumë nga ata që nuk mund tju japin aq shumë.

Nessun commento:

Posta un commento