lunedì 21 marzo 2022

Horoskopi i se e hënë 21 Mars 2022

Horoskopi i se 21/03/2022

Dashi

Shumë gjëra duhen ndryshuar, duhet të jeni të kujdesshëm gjatë kësaj kohe. Shkëputeni dhe bëni më shumë ...

Demi

Një ditë më e mirë sesa pritej ushqen edhe pozitivitetin përpara mbrëmjes. Mundësi të reja. Marrëdhënie të shkëlqyera me Akrepin dhe Virgjëreshën, kënaqësi gjatë rrugës.

Binjaket

Jeni pak dembel, shmangni dramatizimin e situatave me vështirësi në organizimin e angazhimeve. Mos e shtyni bërjen e zgjedhjeve që mund tju bëjnë të humbni mundësitë. Në dashuri nuk doni të nxisni polemikë, keni nevojë për qetësi.

Gaforrja

Armiku më i keq eshtë pikërisht ndjenja e polemikës që mund të keni ndaj partnerit tuaj, por edhe ndaj vetes. Ndoshta sepse keni synuar shumë lart dhe kohët e fundit jeni duke luftuar me shumë njerëz që kanë zili për suksesin tuaj.

Luani

Vendimet e biznesit mund të shtyhen gjatë kësaj kohe. Për dashuri ditë më të mira. Pak qetësi e shëndetshme.

Virgjeresha

Fitues i veprimeve për punë të re, duhet të jeni më proaktiv. Për aftësi trupit mund të mbështeteni më shumë energji.

Peshorja

Merrni pak kohë për veten tuaj. Punë të reja larg ambientit të zakonshëm.

Akrepi

Në dashuri gjërat po shkojnë mirë: një takim do të jetë për ju dhe ju rekomandoj atyre që kanë qëndruar shumë gjatë vetëm të shikojnë përreth. Duhet pak durim në marrëdhëniet prind fëmijë.

Shigjetari

Tani situata e punës ka ma shumë rëndësi se gjithçka tjetër ose nëse studioni nëse jeni shumë i ri. Disa nga gjërat që ju bëni do të jenë të dobishme për të shpenguar një miqësi ose zgjuar pasion ...

Bricjapi

Ju duhet të zgjidhni disa çështje biznesi dhe tani gjithçka do të jetë më e lehtë. Kujdes në dashuri sepse, sot, çdo fjalë e tepërt mund të shkaktojë bezdi, përballojini gjërat me qetësi.

Ujori

Ju mendoni shumë për punën dhe paratë dhe kjo mund tju marrë kohë nga dashuria ose tju errësojë mendimet. Keni nevojë për stimuj të rinj: një aventurë e pazakontë për të rimbushur.

Peshqit

Nëse duhet të diskutoni për diçka në dashuri, mos hiqni asgjë deri nesër! Ka lajme rreth dashurisë ose në marrëdhëniet njerëzore duhet pak më shumë lumturi..

Nessun commento:

Posta un commento