sabato 19 febbraio 2022

Horoskopi i se e shtunë 19 Shkurt 2022

Horoskopi i se 19/02/2022

Dashi

Do të ndiheni veçanërisht të fortë dhe pozitivë. Në një kohë të shkurtër mund të vendosni për një ndryshim të vërtetë radikal!

Demi

Ju nuk keni pse të shihni të zezë ose të shkarkoni njerëz nga të cilët mund të merrni shumë. Vonesa të mundshme ose vështirësi në kalim.

Binjaket

Një ditë e shkëlqyeshme, duke iu referuar veçanërisht humorit tuaj. Ditë e favorshme për takime.

Gaforrja

Mos nxitni debate me njerëzit përreth jush. Në dashuri, mbase jeni ju që nuk doni të sulmoni veten shumë: përpiquni të mendoni për këtë!

Luani

Sot do të ketë diçka për të zgjidhur, një grindje, një problem familjar, një keqkuptim: thjesht përpiquni të qëndroni të qetë!

Virgjeresha

Situatë e qëndrueshme, jeni ende pak nervoz: shmangni fajësimin e atyre që nuk kanë lidhje me të. Mbrëmje e këndshme për ndjenjat, por mbete një çarje, për çifte që përballen me dyshimin e tradhtisë ...

Peshorja

A dyshohet se partneri eshtë përgjegjës për ndërlikimet? Disa çifte prej shumë kohësh janë në krizë, njëri nga të dy, edhe pa dashur, ka qenë larg, por faji eshtë që të ndahet 50%!

Akrepi

Kini kujdes nga nervozizmi që mund të lindë gjatë ditës së sotme sidomos në dashuri. Keni pak njerëz për tu mbështetur!

Shigjetari

Kjo ditë eshtë e rëndësishme për të pastruar marrëdhëniet e trazuara. Dashuria paksa e nënshtruar.

Bricjapi

Ju do të jeni në gjendje të përmbushni një ëndërr, ndoshta edhe të merrni më shumë nga një person që ka qenë duke dëgjuar një vesh të shurdhër për ca kohë në lidhje me kërkesat dhe nevojat tuaja. Tani më në fund ka disa thirrje që mbeten në pritje.

Ujori

Sot përqendrimi eshtë i dobët, shtyni çdo iniciativë të rëndësishme. Ju nuk dukeni shumë mirëkuptues.

Peshqit

Unë do të doja të nxisja veprime në këtë ditë sepse nuk do të mungojë guximi dhe forca. Ju mund të merrni disa lajme të mira në tre ditët e ardhshme. Eshtë një ditë e mirë për të bërë miq të rinj.

Nessun commento:

Posta un commento