domenica 20 febbraio 2022

Horoskopi i se e diel 20 Shkurt 2022

Horoskopi i se 20/02/2022

Dashi

Në dashuri ka më pak konfuzion. Ju mendoni se e keni botën kundër saj, por realiteti eshtë se jeni ju që kërkoni arsyetime për shtyrjen ...

Demi

Dituria bëhet e rëndësishme, miqësitë dhe situatat që lindin tani vlen shumë. Për dashuri, jam i sigurt që do të keni shumë shigjeta në harkun tuaj.

Binjaket

Hiqni pluhurin nga ajo pamaturia e çuditshme që ju ndihmon gjithmonë të jetoni histori dashurie me gëzim. Njoftime.

Gaforrja

Disponueshmëri e shkëlqyeshme nga njerëzit përreth jush. Mos i nënvlerësoni takimet e reja këto ditë, veçanërisht nëse zemra juaj ka qenë e vetmuar për një kohë të gjatë.

Luani

Gjeni se dikush nuk ka qenë aq "besnik" me ju. Të lindurit, të cilët kanë mbetur të ngujuar, të cilët kujtojnë një të kaluar të rëndë, duhet të reagojnë.

Virgjeresha

Ekziston një fazë e komplikuar për tu menaxhuar, por vetëm në mëngjes. Në dashuri keni nevojë për mirëkuptim dhe dashuri, mos i nënvlerësoni takimet e reja; periudhë pjellore për dashuri të reja.

Peshorja

Ju nuk kuptoni qëndrime të caktuara të partnerit. Kushtojini vëmendje një anëtari të familjes i cili, kohët e fundit, nuk po bën mirë ...

Akrepi

Një ditë intolerance ose thjesht pritjeje. Nëse ka pasur pavendosmëri mes dy historive, do të ishte edhe më e përshtatshme të sqarohej. Puna vlen më shumë se pjesa tjetër ose ka përgjegjësi të mëdha.

Shigjetari

Ju duhet të përpiqeni të shmangni polemikat në këtë kohë të veçantë në jetën tuaj. Në dashuri duhet pak më shumë disponueshmëri dhe durim!

Bricjapi

Momenti i mendimeve të dyta të vogla ose të mëdha. Jini optimist dhe të qeshur. Sonte do të jeni të apasionuar dhe magnetik. Periudhë pjellore për çifte që duan një fëmijë.

Ujori

Keni shumë gjëra për të bërë dhe fitnesi juaj përmirësohet. Në dashuri mund të pastroni keqkuptimet dhe heshtjet e lindura ditët e fundit ose të ndryshoni!

Peshqit

Një person që ju pëlqen mund të deklarohet; koha ok për takime të reja. Së shpejti do të keni ide më të qarta dhe do të fitoni në distanca të gjata!

Nessun commento:

Posta un commento