mercoledì 23 febbraio 2022

Horoskopi i se e mërkurë 23 Shkurt 2022

Horoskopi i se 23/02/2022

Dashi

Sigurisht që eshtë një ditë e mirë. Në dashuri, merreni me punë. Një lajm i mirë mund të vijë.

Demi

Fillimi i lodhshëm i ditës. Për fat të mirë, puna eshtë mjaft e mbrojtur.

Binjaket

Do të jeni më të kërkuar në dashuri dhe gjithashtu më pak tolerantë. Rinovime ose shpenzime të mëdha. Ka vullnet të mirë për tu përfshirë, ata që mbyllën një punë kohë më parë mund të shërohen!

Gaforrja

Nuk përjashtohet që gjatë dy javëve të ardhshme të mund të përjetoni diçka të re dhe të merrni kontakte pozitive. E ardhmja ju mban surprizë të këndshme në sferën profesionale. Këshillohet që të ushtroheni!

Luani

Eshtë e rëndësishme të shmangni konfrontimet për arsye të parëndësishme. Nerva të forta sonte dhe në marrëdhënie me të tjerët!

Virgjeresha

Një periudhë tensioni për çështje të zemrës dhe familjes, por vetëm sepse është e nevojshme të beni disa llogari të papaguara. Brenda jush ka pak konfuzion.

Peshorja

Pozicioni juaj në kontekstin e një pune ka çdo shans për tu rritur. Pasdite ai përpiqet të rikuperojë optimizmin e tij. Takime speciale.

Akrepi

Ju keni një ngarkesë të madhe të brendshme; nëse jeni vetëm, së shpejti do të takoni një njeri shumë interesant. Një periudhë shërimi me projekte të rëndësishme, por me pune.

Shigjetari

Kohë e shkëlqyer për të provuar zgjidhjen e një problemi pune edhe nëse ka pasur probleme me partnerin apo eprorin, edhe studimi eshtë i favorizuar. Në dashuri jini më mirëkuptues!

Bricjapi

Ju jeni më të fortë, duke fituar në dashuri nga pikëpamja profesionale, ia vlen të lidhni një marrëveshje ose një kontratë brenda dy javësh. Sot dikush mund të heq disa guralecë ...

Ujori

Në disa ditë mbizotëron dëshira për të reaguar, tek të tjerët dembelizmi. Për disa situata eshtë më mirë të vendosni fytyrën më të mirë në një situatë të keqe.

Peshqit

Mund të provoni një qasje me një person që ju intereson ose mbase të rikuperoni një marrëdhënie. Sot keni forcë dhe rezistencë të madhe!

Nessun commento:

Posta un commento