giovedì 24 febbraio 2022

Horoskopi i se e enjte 24 Shkurt 2022

Horoskopi i se 24/02/2022

Dashi

Ashtë një ditë reflektimesh të mira. Rinisja e një pune, mundësitë për të ardhur. Duket se po ndryshon kurs, në dashuri kërkon garanci.

Demi

Situatë e lodhshme, nervoze, nuk përjashtoj që dikush të fitojë një sfidë, por gjithçka ka kushtuar shumë dhe ju duhet të rikuperoni formën, vullnetin, optimizmin; u përlesh shumë. Sot jeni intolerant!

Binjaket

Pasioni për gjërat që lidhen me punën, për një projekt që keni në mendje. Nëse jeni të dashuruar, eshtë koha të krijoni diçka të madhe, zgjidhje për paratë e vjetra apo probleme ligjore.

Gaforrja

Ditë të mbarë, ajo rrjedh qetësisht pa shumë mendime. Eshtë e nevojshme në këtë periudhë, të rikthehemi në lojë, ndryshimet në përparim sjellin stres por edhe eksitim ...

Luani

Këto janë orë ideale për të planifikuar një udhëtim të këndshëm dhe relaksues. Projektet e reja mund të favorizohen. Detyra të reja dhe kësaj here gjithçka varet nga ju.

Virgjeresha

Ju dëshironi të eksperimentoni me projekte të reja, por më pas mos u ankoni nëse gjërat nuk funksionojnë mirë. Takimet e reja janë shumë intriguese.

Peshorja

Mirësevini këtë ditë që sjell më shumë energji në punë. Ju i keni idetë më të qarta, në menaxhimin e nismave private dhe me dashuri jeni më të vendosur.

Akrepi

Jini përpara kurbës nëse duhet të përballeni me fjalime të rëndësishme. Në fushën e punës gjeni shumë vendosmëri, në dashuri përpiquni të mos jeni shumë xhelozë…

Shigjetari

Po ditën Nëse jeni duke kërkuar një interes të ri, ky moment eshtë i mbushur me takime emocionuese. Në dashuri sot nuk ka nevojë të ndiheni reciprokisht!

Bricjapi

Përdorni imagjinatën tuaj kur ndjeni pesimizëm në rritje. Unë do tju këshilloja sot të mos vendosni shumë mish në zjarr.

Ujori

Ndiheni nën presion, nervoz, i trazuar, i lodhur nga kaq shumë gjëra për të bërë. Dashuria e irrituar sepse nuk e duron dot xhelozinë apo sëmundshmërinë.

Peshqit

Nëse jeni tërhequr shumë, eshtë normale që dikush të lodhet. Përballja ka arritur në dashuri, dëshiron qartësi dhe pika të forta.

Nessun commento:

Posta un commento