lunedì 24 gennaio 2022

Horoskopi i se e hënë 24 Janar 2022

Horoskopi i se 24/01/2022

Dashi

Ka lajme për këtë punë. Në dashuri, kushdo që ikën fiton, por dikush ka qenë shumë larg jush.

Demi

Ju duhet të luftoni për të fituar betejat, të dilni në fushë dhe dy javët e ardhshme shihni vetëm këtë qëndrim hakmarrjeje. Nëse ju eshtë dashur të kaloni një ndarje, mund të dëshironi të kërkoni një shans të ri.

Binjaket

Nëse dashuria mbart ende rreziqe, pavendosmëri, në profesion po fitoni pikë në krahasim me disa muaj më parë. Kujdes nga xhelozia që mund të krijojë probleme të pakapërcyeshme!

Gaforrja

Mos hezitoni të bëni pyetje nëse ka njerëz që ju interesojnë. Para se të mendoni të ndryshoni të tjerët, filloni të ndryshoni veten!

Luani

Kjo eshtë me të vërtetë një ditë e lodhshme, eshtë e lehtë që të ketë shumë tensione, edhe në dashuri unë këshilloj të mos gërmoni në të kaluarën. Në punë nëse keni një rol menaxherial dikush po vë në dyshim se çfarë bëni ju, disa armiq ...

Virgjeresha

Ka një marrëveshje më të mirë, llogaritni në formë të mirë fizike dhe pasdite do të ketë një ftesë apo edhe një telefonatë të papritur, ftesa për të pranuar. Në këtë moment, hapësirë për lajme, por duhet të thuash ndalo në punë dhe pusho.

Peshorja

Ekziston një gjendje e energjisë së mirë, e një fuqie të madhe që gjithashtu mund të zgjidhë shqetësimet e një natyre emocionale. Një punë e re, e lindur kohët e fundit, mund tju japë paqe mendore. Ju mund të rifilloni një fjalim të vjetër.

Akrepi

Sot eshtë një kohë shumë e mirë për ata që janë të vetëpunësuar dhe presin disa të ardhura më shumë. Në dashuri mund të sqaroheni me personin që doni, prerë tepricën.

Shigjetari

Sot jeni të favorizuar në kontakte, një person me përvojë mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël personal ose ndonjë biznes të papërfunduar.

Bricjapi

Dukeni e diskutueshme, një tension eshtë i pranishëm dhe eshtë regjistruar edhe më i fortë ndaj një institucioni, një kompanie, jeni ndjerë "i tradhtuar", akuza të padobishme. Mos u mërzitni për një fatkeqësi të vogël në mëngjes.

Ujori

Aktivitete të mira profesionale. Këtu eshtë një ditë që sjell më shumë sinqeritet në zemrën tuaj.

Peshqit

Duhet të pohoni arsyet tuaja, por të jeni të përgatitur në kuadrin e punës dhe familjes për disa diskutime, kostot e hipotekës, kreditë tani peshojnë më shumë. Në dashuri mund të ketë edhe dy takime të rëndësishme ose dy interesa, mos u dekurajoni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Nessun commento:

Posta un commento