domenica 23 gennaio 2022

Horoskopi i se e diel 23 Janar 2022

Horoskopi i se 23/01/2022

Dashi

Jeni nisur të ndryshoni shumë gjëra dhe si zakonisht dëshironi gjithçka menjëherë, sa keq që gjërat që dëshironi nuk janë të arritshme menjëherë. Në këtë ditë mund të ju mungojë pak energjia, ju duket se jeni të mbingarkuar nga shumë gjëra dhe kaq të stresuar.

Demi

Mos dëgjoni emocionet e mëngjesit, zgjoheni mjaft nervoz, ndoshta edhe jashtë mendimeve. Në dashuri, kërkoni sqarime vetëm nëse ia vlen, përndryshe eshtë më mirë ta ktheni faqen.

Binjaket

Nëse ka pasur keqkuptime serioze, sonte ne mund të kompensojmë kohën e humbur. Vendosni më shumë energji në dashuri, veçanërisht nëse ka pasur zhgënjime ose kriza të veçanta në të kaluarën.

Gaforrja

Sot jeni intolerant. Sa i përket dashurisë, mbrëmja eshtë e heshtur, por nga ana tjetër sot ne regjistrojmë një perjudhe më te mire për shenjën tuaj.

Luani

Dashuritë që janë në krizë, viktima të tradhtisë, të xhelozisë së tepërt duhen menaxhuar me kujdes, sepse në të kundërt rrezikoni të mbyllni një histori ose të përjetoni shumë hutime.

Virgjeresha

Eshtë e rëndësishme të mbash pak qetësi, veçanërisht sot. Beni një dietë të shëndetshme dhe pushoni më shumë.

Peshorja

Dita e rikuperimit për gjithçka. Sonte duhet të pastrojmë paqartësitë e një fjalimi që mund të mbetet në pritje. Në dashuri aq shumë pasion ...

Akrepi

Kthehu në një fazë më të mirë. Nuk përjashtoj disa momente tensioni në dashuri.

Shigjetari

Disa do të jenë në gjendje të kapërcejnë situata të vogla negative. Keni shpenzuar më shumë para sesa keni fituar dhe kjo eshtë arsyeja pse tani duhet të arrini.

Bricjapi

Duhet të gjesh një ekuilibër, trupi eshtë i rraskapitur. Eshtë mirë të luftosh dhe pastaj të bësh paqe, por nëse diskutoni nga mëngjesi në natë, atëherë gjërat ndryshojnë, gjeni një marrëveshje!

Ujori

Nëse jeni nën stres, duhet të merrni pak kohë. Tani për tani ju duhet të ndihmoni një njeri në nevojë.

Peshqit

Eshtë një ditë në të cilën ju mund të jepni më të mirën tuaj, kushtojini vëmendje vetëm çështjeve të parave. Ju dëshironi të merrni më shumë ndihmë, solidaritet; nëse keni nevojë, dashuria eshtë përsëri në ajër ...

Nessun commento:

Posta un commento