venerdì 31 dicembre 2021

Horoskopi i se e premte 31 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 31/12/2021

Dashi

Ditë e mirë për ata që kanë një biznes ose janë të vetëpunësuar. Dashuria në progres, por kujdes me një Bricjap apo një Gaforre, mos prisni të pamundurën.

Demi

Do të ishte mirë të kujdesesh për çështje ligjore ose të lidhura me ndonjë negociatë. Në dashuri, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Binjakët dhe Shigjetarin, një ditë me reagime të mira.

Binjaket

Tani duhet të përpiqemi të merremi me dashuri, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Dikush mund edhe të lëvizë. Ndryshimet që prekin zyrën, dyqanin ose biznesin tuaj.

Gaforrja

Lajme nga jashtë, telefonata, mesazhe të rëndësishme, duhet të godasësh sa hekuri eshtë i nxehtë, takime pune, ditë e dobishme, sot shumë do të dëgjojnë fjalët e tua. Kush ka një mosmarrëveshje në vazhdim mund ta fitojë atë dhe eshtë gjithashtu koha e duhur për të rivlerësuar një lidhje.

Luani

Pak dashuri e trazuar, sot kërkoj pak durim dhe maturi në çdo gjë. Kontrolloni për çështje praktike, grindje të mundshme me një shef të ri.

Virgjeresha

Fillon një rrugë e re që të çon larg dhe ndoshta edhe për të bërë zgjedhje të reja. Për disa, sot do të ndodhin gjëra që tregojnë se ata po përpiqen për diçka të rëndësishme.

Peshorja

Një ditë nga ana juaj. Periudha e revolucioneve personale të vogla dhe të mëdha.

Akrepi

Disa mund të marrin përgjigje pune që dukeshin të vështira për tu marrë deri para disa muajsh. Në rigjenerimin e dashurisë, personi që doni eshtë më pak bredh në zemrën tuaj.

Shigjetari

Zgjedhje të detyruara, ndryshim pune, për dikë nga viti i kaluar qoftë edhe i shtëpisë apo i ambientit. Nëse një histori ka ecur në rrjedhën e saj, gjeni guximin për të hequr qafe atë ...

Bricjapi

Ka pasur vonesa, por koha eshtë rikuperuar. Perspektiva të reja për punë.

Ujori

Mund të flasim për një ditë pozitive. Mbrëmja eshtë e këndshme dhe një prekje shtesë e romancës mund të ndihmojë, me të vërtetë mund tju bëjë të rizbuloni intimitetin e dikurshëm!

Peshqit

Puna mund të vazhdojë shumë mirë. Nëse e gjykoni si duhet, duhet të keni guximin të prisni.

Nessun commento:

Posta un commento