giovedì 30 dicembre 2021

Horoskopi i se e enjte 30 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 30/12/2021

Dashi

Eshtë e vështirë të komunikosh me të tjerët, ose ka njerëz që dalin kundër teje. Kujdes nga tradhtitë e vërteta ose të dyshuara. Ka edhe nga ata që po i kushtojnë më shumë kohë punës, mbrëmja eshtë e nënshtruar.

Demi

Duke fituar ndjenjat, unë i këshilloj ata që kanë përjetuar një krizë të mos e mbyllin veten në shtëpi. Dita eshtë e mirë për çështje pune ose për të propozuar interesin tuaj të ri.

Binjaket

Lodhja në përgjumje. Mëngjesi eshtë mjaft i rëndë. Ju dëshironi të jetoni pa kufij!

Gaforrja

Ka ardhur koha të ngriheni për veten tuaj. Mos humb një mundësi që duhet të shfrytëzohet gjatë këto ditë.

Luani

Probleme në çifte gjithashtu për shkak të ndërhyrjes së familjes së origjinës. Ka mundësi që në punë të mos jeni të kënaqur me disa situata, të dëshironi të hiqni dorë nga një angazhim, por për momentin nuk është e mundur.

Virgjeresha

Nervozizmi që fshihet, sot më duhet tju kërkoj të keni kujdes nga tensionet e vogla që mund të ekzistojnë. Situata nuk eshtë në të mirën e saj, ndihet lodhje, shmangni udhëtimet e gjata. Në dashuri ka pak lajme.

Peshorja

Jo gjithçka bën mrekulli; ju doni të bëni diçka dhe ata që doni nuk pajtohen. Do të dëshironi të qëndroni diku tjetër, të provoni diçka të re, por jo gjithmonë eshtë e lehtë të ndryshoni brenda natës.

Akrepi

Historitë e dashurisë të lindura për qejf apo rastësi, duhen gjykuar për atë që janë, kujdes që fantazia të mos ju largojë shumë nga realiteti. Ju duhet, më shumë se kurrë, të gjeni miq të rinj dhe marrëdhënie të reja.

Shigjetari

Po vjen një bonus, një ftesë për të mos refuzuar. Eshtë koha të pyesni, të guxoni, të organizoni jetën tuaj!

Bricjapi

Atmosferë e qetë në mëngjes. Një diskutim me kolegët eshtë i mundur.

Ujori

Tensionet e punës, më së shumti vështirësi në gjetjen e ekuilibrit. Jepini trupit pak pushim.

Peshqit

Ndjenjat luajnë një rol më të rëndësishëm në situata që dukeshin të mbërthyer. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime ndërpritni lidhjet me ata që janë përpjekur të shkatërrojnë jetën tuaj kohët e fundit!

Nessun commento:

Posta un commento