mercoledì 22 dicembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 22 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 22/12/2021

Dashi

Ditë e vlefshme, pozitive. Ka vullnet të mirë për tu përfshirë, kushdo që ka mbyllur një vend pune mund të shërohet!

Demi

Një dashuri që duket e rëndësishme në muajt e kaluar tani mund të humbasë vlerën ose në çifte afatgjata do të ketë një projekt që do të diskutohet përsëri brenda ditëve të ardhshme.

Binjaket

Në dashuri ju presin momente veçanërisht emocionuese, por e gjithë situata po kthehet drejt e mires. Ju nuk jeni dakord me idetë e një personi që nuk mendon si ju ...

Gaforrja

Nëse shihni se nuk ka përqendrimin e duhur në mëngjes, referojuni pasdites situatat që ju interesojnë. Dashuria në çift frenohet nga detyrimet e punës.

Luani

Sharmi dhe imagjinata do të karakterizojnë marrëdhëniet tuaja ndërpersonale. Periudha ideale për të propozuar një punë jashtë qytetit ose jashtë vendit, keni shumë burime për të provuar se sa vleni ...

Virgjeresha

Prioritetet e jetës tuaj kanë ndryshuar dhe kjo eshtë pikërisht koha më e mirë për të vendosur qëllime. Për beqarët eshtë e mundur që të ketë aventura të vogla. Ju keni një forcë të madhe shtesë. Pritini degë të thata!

Peshorja

Do të keni forcë të madhe. Përmirësoni harmoninë me ata që ju rrethojnë, veçanërisht me partnerin tuaj të vjetër.

Akrepi

Nga pikëpamja emocionale ka llogari që nuk jane te mira, veçanërisht nëse jeni përpjekur të zëvendësoni një dashuri të kaluar me diçka me pak vlerë. Në punë nëse do të ktheheshit nuk do të pranoni një pozicion apo përgjegjësi të caktuar.

Shigjetari

Në dashuri, ju shkoni në një tërbim pa asnjë arsye. Kujdes, shmangni diskutimet. Pika e dobët e këmbëve, mos u lodhni shumë.

Bricjapi

Ju do të dëshironi të arratiseni shumë larg dhe, gjithsesi, sot do të jetë shumë e vështirë të qëndroni të qetë. Kini kujdes nëse duhet të largoheni ose të planifikoni një takim.

Ujori

Takimet e ditës nuk janë ashtu siç dëshironi, do të lindë një diskutim i vogël në shtëpi ose në punë për para. Dashuria e mërzitshme, ju ankoheni me të drejtë.

Peshqit

Kjo periudhë nënvizon nevojën për të përcaktuar më mirë të gjithë biznesin tuaj. Në dashuri mund tu jepni hapësirë të gjitha emocioneve: sensualiteti dhe magnetizmi nuk mungojnë gjatë gjithë ditës.

Nessun commento:

Posta un commento