giovedì 23 dicembre 2021

Horoskopi i se e enjte 23 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 23/12/2021

Dashi

Nëse e juaja eshtë një profesion i pavarur, duhet të filloni të përgatisni një plan të detajuar për muajt e ardhshëm tani.

Demi

Ditë e vlefshme për sa i përket punës dhe marrëdhënieve me të tjerët. Takime me fat.

Binjaket

Asgjë nuk ju pengon të planifikoni lëvizje strategjike në përpjekje për të arritur qëllimin tuaj. Nëse një person eshtë shumë larg jush ose nuk ju tregon mirë, kërkoni shpjegime.

Gaforrja

Përfitoni nga kjo ditë për të rivlerësuar dashurinë, edhe mund të njiheni me dikë të veçantë. Nuk eshtë koha për të gabuar, për tu argëtuar, për të mos u menduar shumë për shqetësimet e punës apo paratë.

Luani

Mos e nënvlerësoni dashurinë. Ata që punojnë në degë dhe kanë marrë një takim kohët e fundit do të punojnë shumë por do të bëjnë më pak pushime.

Virgjeresha

Çdo lloj polemike duhet të shmanget. Në familje unë rekomandoj të flas vetëm nëse eshtë e nevojshme.

Peshorja

Më mirë çështjet praktike; të ardhurat përpara ose vendet e reja të punës, ndryshimet në punë. Në dashuri merrni shumë mbështetje, jeni të apasionuar pas aktivitetit dhe programeve të ndryshme për të organizuar. Lodhje gjatë rrugës.

Akrepi

Transformimet do të përcaktohen nga fati nëse jo vullnetarisht, prandaj duhet të përqendroheni në gjërat e duhura. Një dashuri gjithashtu mund të jetohet nga gëzimi ...

Shigjetari

Dashuria zgjohet. Nëse duhet të bëni paqe me dikë eshtë një ditë interesante por ka mungesë energjie, dëshirë për ta bërë atë përgjysmë.

Bricjapi

Eshtë një ditë plot tension, nëse jetoni në çift ka të ngjarë që partneri të ketë ndonjë konflikt pune. Mund të jeni të qetë me pak vullnet të mirë.

Ujori

Vështrime të vlefshme për një periudhë që ju vendos në qendër të vëmendjes. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti.

Peshqit

Lajm i mirë që vjen: planifikoni një plan për të përfituar sa më shumë nga kjo. Dashuria në shërim ...

Nessun commento:

Posta un commento