martedì 28 dicembre 2021

Horoskopi i se e martë 28 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 28/12/2021

Dashi

Sot mund te paraqisni faturën një personi i cili, sipas gjykimit tuaj, nuk mund tju japë atë që dëshironi. Angazhimi dhe përkushtimi juaj kërkohet në këtë ditë.

Demi

Për disa ka pasur kriza të vogla, në raste të jashtëzakonshme edhe ndarje në dashuri. Ju mund të thoni gjëra për të cilat nuk mendoni ose ti jepni fund marrëdhënieve dhe më pas të pendoheni për atë që keni bërë.

Binjaket

Eshtë një periudhë shpengimi, e qetë dhe optimiste, e cila ju ndez shijen e konkurrencës dhe gjithashtu ju lejon të fitoni. Mos nënvlerësoni hipotezat e reja të bashkëpunimit.

Gaforrja

Gjatë kësaj periudhe mund të merrni rezultate të mira, por shpenzimet për fëmijët, për shtëpinë apo për të rregulluar një situatë ligjore janë të tepërta. Puna ju jep pak ankth dhe ju merr shumë kohë.

Luani

Mund të lindin një lajm veçanërisht emocionues: shfrytëzoni momentin, por kini kujdes që të mos rrezikoni asnjë lidhje ekzistuese me një qëndrim tepër kritik.

Virgjeresha

Ju keni ndjenjën të jeni në mëshirën e ngjarjeve. Me gjithë stresin dhe ndoshta disa momente pesimizmi, një projekt i ri po fillon dalëngadalë të japë fryte.

Peshorja

Nga pikëpamja sentimentale, nganjëherë konkurset janë të ekzagjeruara dhe në punë ka një zgjedhje të caktuar për tu shqyrtuar. Ju mund të shqetësoheni për harrimin e një situate të vështirë që u krijua në të kaluarën.

Akrepi

Ka energji të mirë, një kënaqësi e madhe mund të vijë sot. Ditë e shkëlqyer për ata që munden dhe duan të vërtetojnë një histori dashurie. Ndeshjet e reja super të preferuara.

Shigjetari

Ka ardhur koha që të bëni hesapet dhe gjithashtu të afirmoheni në fushën e punës. Këto ditë ju doni të jetoni përvoja të reja, edhe ato intensive. Disa diskutime familjare.

Bricjapi

Një aftësi e mirë diplomatike për tu përpjekur për të menaxhuar më mirë të gjitha konfliktet që kanë lindur në orët e fundit. Ata që kërkojnë një shpirt binjak në dashuri mund të arrijnë më shumë sesa mendojnë…

Ujori

Duhet të merrni pak kohë larg punës për tu fokusuar në zgjidhjen e një problemi familjar. Nëse keni probleme të vogla në dashuri eshtë e kotë të jepni një ultimatum, nëse ndonjë gjë, kjo periudhë eshtë e drejtë për tu kuptuar, harroni nëse eshtë e nevojshme.

Peshqit

Fat dhe marrëveshje të reja, një situatë eshtë më pak e rëndë se sa pritej. Mundohuni të rikuperoni energjinë, natën e kaluar keni fjetur keq por shërimi eshtë i sigurt, edhe në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento