lunedì 27 dicembre 2021

Horoskopi i se e hënë 27 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 27/12/2021

Dashi

Ata që janë më të vegjël do tu kërkojnë prindërve të tyre para për një projekt të veçantë. Nëse dikush në dashuri ju ka thënë jo ose ju ka vonuar një takim, do të shihni që brenda disa ditësh do të jetë e mundur të merrni sqarime.

Demi

Këto janë ditë të dobishme nëse keni ndërmend të rivlerësoni një ndjenjë dhe të filloni të bëni diçka të rëndësishme. Ju jeni lodhur duke vepruar si një mbrojtës për krizat e të tjerëve!

Binjaket

Ashtë një ditë e mirë për kontakte, për miqësi. Mos harroni se ju mund të kuptoni dhe ti bëni të tjerët të kuptojnë, mbi të gjitha, sa vleni!

Gaforrja

Sot do të thoja që ju meritoni besimin maksimal. Kontrolloni përpjekjet mendore dhe fizike; në këtë ditë, megjithatë, takimet e dashurisë favorizohen.

Luani

Çifte më të fortë dhe projekte të mundshme edhe në qytete të tjera, role apo detyra të reja, rinovime të rëndësishme; mund të kërkoni ndihmë nga një Ujor ose një Dashi për të zgjidhur një problem.

Virgjeresha

Zgjedhjet që ju bëni sot janë të kundërta. Jeni provuar nga angazhimet e punës, një zhvendosje ose ndryshim i vendndodhjes mund të jetë ende në proces.

Peshorja

Nëse dëshironi mund të ndryshoni kurs, stilin e jetës, rolin nëse nuk ka ndodhur tashmë, nevoja e bën virtyt! Një projekt i juaji u bllokua së fundmi dhe me të vërtetë nuk u shemb. Mos hiqni dorë nga projektet e mëdha, mbani atë që keni dhe mos kërkoni shumë prej fatit.

Akrepi

Kini kujdes sepse në këtë ditë ju rikthehet dëshira për të qenë me të tjerët dhe për tu argëtuar; ka nga ata që, pa dëshirë dhe pa siguri, iu desh të ndryshonin punë ose të fillonin diçka të re.

Shigjetari

Ditë e hutuar, nervoze. Nëse tashmë keni një histori në fjalë do të dëshironi të përpiqeni të arsyetoni, kuptoni arsyen e një mbylljeje të pretenduar.

Bricjapi

Bricjapët duan të kenë hapësirën e tyre të veprimit, herët a vonë do të përpiqen të drejtojnë një zyrë, kanë përgjegjësi. Në çështjet që lidhen me shitjet, nevojitet kujdes.

Ujori

Duhet të jesh më pozitiv, ndonjëherë nuk ndihesh shumë i kuptuar apo i kuptuar edhe në fushën e punës që në këtë periudhë eshtë nyja më e vështirë për tu zbërthyer. Historitë e reja nisin ngadalë, realiteti eshtë se edhe ju në këtë periudhë nuk e dini saktësisht se çfarë dëshironi.

Peshqit

Detyrat, kënaqësitë nëse punoni në mënyrë të pavarur ose në komision. Sjellja juaj mund të sfidohet nga partneri ose familja juaj.

Nessun commento:

Posta un commento