mercoledì 17 novembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 17 Nëntor 2021

Horoskopi i se 17/11/2021

Dashi

Shpenzimet për një avari, keni shpenzuar më shumë për të riparuar diçka, në shtëpi ose në zyrë. Në ditët në vijim duhet pak guxim për të bërë gjëra, por, për fat, ju keni vërtet guximin që nuk ju mungon.

Demi

Kërko të mbledhë më shumë pare, shumë kan dalë kohët e fundit. Dashuria zë një vend të dytë sepse tani ka prioritete të tjera, puna llogaritet në gjithçka.

Binjaket

Jeni gati për tu ngjitur maleve dhe kjo energji e juaja eshtë gjithashtu një burim idesh të mira që mund ti përdorni për javët e ardhshme. Do të gjeni veten të përfshirë në një marrëdhënie të rëndësishme; nëse jeni beqar, përgatituni të jetoni dashuri të reja ose të vjetra.

Gaforrja

Ju dëshironi të jeni vetë, ditët e kaluara kanë qenë shumë të kërkuara. Në dashuri, ka një vendim të rëndësishëm brenda ditëve. Gjithçka që nuk ia vlen do të mbyllet së shpejti.

Luani

Shmangni konfrontimet, nuk ndiheni në gjendje perfekte. Jeni të dashuruar me një njeri me të cilin kohët e fundit ka pasur shumë diskutime, paqartësi.

Virgjeresha

Mos e humbni veten, duke menduar se fati nuk do tju ndihmojë gjithsesi. Eshtë e rëndësishme të shmangni ndikimin shumë nga një person i familjes.

Peshorja

Kthehuni në një gjendje jetese të mirë, mos nënvlerësoni një propozim që mund të arrijë në këto ditë. Në dashuri, mbrëmja eshtë e ëmbël, e shkëlqyeshme për tu rikuperuar edhe në funksion të së ardhmes.

Akrepi

Nëse i keni dhënë një ultimatum një personi, keni kërkuar të bëni një zgjedhje dashurie apo pune brenda pak javësh do të keni përgjigje. Duhet mbajtur mend se kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, jo të gjitha ato thelbësore.

Shigjetari

Duket se gjithçka ju ka lodhur, eshtë e vërtetë që keni një projekt të madh në mendje, por për ta arritur atë duhet durim dhe çdo përpjekje fizike eshtë e konsiderueshme. Kujdes nga një Dem.

Bricjapi

Ju jeni në plan të parë, dikush përpiqet të marrë kredinë tuaj, por ai nuk do të ketë sukses. Nëse keni një aktivitet krijues në kontakt me publikun, do të jetë e lehtë të arrini sukses: dashuri në shërim.

Ujori

Teprimet nuk shpërblehen, kujdes me paratë. Ndikon paksa në rënie. Një periudhë reflektimi eshtë e nevojshme ...

Peshqit

Nëse ndiheni të lodhur, nervozë ndoshta kjo eshtë për shkak se nuk ka projekte ose punoni shumë pa pasur ide të qarta për të ardhmen tuaj, kërkoni dashurinë. Përpiquni të gjeni energjinë për të ecur përpara dhe për të mos argumentuar. Pak nga forma, pushoni më shumë.

Nessun commento:

Posta un commento