giovedì 18 novembre 2021

Horoskopi i se e enjte 18 Nëntor 2021

Horoskopi i se 18/11/2021

Dashi

Jeni shumë simpatike, por mos e merrni veten shumë seriozisht! Dashuria pozitive, edhe për histori pa shumë mundim, dikush do të bëjë një zgjedhje shumë të rëndësishme. Ka të ngjarë të heqë dorë nga një situatë pune që nuk jep fryte, zgjedhje drastike që shpesh nuk varen nga ju. Prisni një përgjigje, do të vijë së shpejti!

Demi

Pronarët e bizneseve do të fitojnë më shumë ose do të shpëtojnë nga një barrë. Epo dashuri: lidhjet tashmë në këmbë mund të forcohen ose në çdo rast eshtë e mundur të kërkoni shpjegime ose të filloni të shpresoni shume në të ardhmen.

Binjaket

Sot ka të ngjarë të përballeni me një fjalim të rëndë ose të ndezur. Nëse keni nisur një projekt, qoftë dashuri apo punë, ka të ngjarë që po përjetoni një shqetësim të vogël apo të madh.

Gaforrja

Mos merrni përgjegjësi dhe detyra që nuk janë përgjegjësia juaj, ju tashmë jeni të lodhur; nuk ka nevojë për të bërë butësi dhe tendosje. Në dashuri duhet të përpiqeni të jeni më paqësorë, po ndodh një krizë e vogël, bezdi për të shmangur sidomos me një ish!

Luani

Disa vendime të marra nga të tjerët mund të mos ju përshtaten, kjo vlen edhe për punën. Mos u ngarkoni nga ngjarjet: qetësohuni!

Virgjeresha

Sot duhet të shmangni lodhjen shumë. Gjeni një ekuilibër sonte për të shmangur argumentet.

Peshorja

Çifte që kanë kaluar një krizë edhe sot mund të kenë dyshime se çfarë të bëjnë. Problemi eshtë se ka shumë përgjegjësi dhe gjithashtu shumë agjitacion për të mbajtur nën kontroll, pasdite më e mirë.

Akrepi

Duhet kujdes. Merrni kohën tuaj para se të flisni.

Shigjetari

Dita pozitive, një problem mund të zgjidhet. Ambicia e shpërblyer dhe reagimi që mund të vijë nga jeta e përditshme.

Bricjapi

Deri në fundjavën e ardhshme duhet të luani me kujdes, të shmangni konfrontimet dhe mos harroni se kjo eshtë një kohë shumë e dobishme nëse keni nevojë të bëni një marrëveshje ose pakt, punë me kohë të pjesshme ose pazare.

Ujori

Ka nga ata që janë duke luftuar për të marrë diçka. Nëse ju intereson një person, lëvizni tani.

Peshqit

Ka ardhur koha që zëri juaj të dëgjohet. Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste.

Nessun commento:

Posta un commento