martedì 2 novembre 2021

Horoskopi i se e martë 2 Nëntor 2021

Horoskopi i se 02/11/2021

Dashi

Do të ketë një mundësi për tju vërejtur. Në punë ai duket i vështirë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra interesante.

Demi

Nëse jeni punonjës, do tju duhet të jeni të kujdesshëm ndaj lëvizjeve të një personi ose grupi që do të tregohet jo besnik ndaj jush. Për çështje burokratike ka kaq shumë për të rishikuar ...

Binjaket

Mund të lindë një diskutim për arsye parash, disa shpenzime të tjera mes sot dhe nesër. Favorizohen takime të reja por në vendin e punës do të dëshironi të kishit më shumë liri veprimi.

Gaforrja

Do të përshtateni më lehtë në një situatë të re. Nëse keni ndërmend të bëni një blerje, merrni parasysh të gjitha të mirat dhe të këqijat. Një takim për të mos u nënvlerësuar.

Luani

Emocionet që vijnë, mos mendoni vetëm për të kaluarën, tani e ardhmja dhe dashuria kanë rëndësi shumë më tepër. Do të përballeni me një projekt sfidues. Ambicie të shpërblyera dhe lajme të mira, marrëveshje ose kompani të reja, ide.

Virgjeresha

Nuk eshtë më e përshtatshme të shtyni një zgjedhje dashurie. Disa janë të pakënaqur me paratë dhe rolin e tyre ...

Peshorja

Shqetësimi kryesor tani eshtë që situata të caktuara pune të mos vazhdojnë, diçka ju shqetëson shpirtin. E sigurta eshtë se asgjë nuk do tju përshtatet sot, një agjitacion që mund të kalojë edhe në dashuri.

Akrepi

Këto ditë jo vetëm që duhet të bëni një bilanc të situatës në dashuri, por të kuptoni se çfarë dëshironi në punë; krijimtaria eshtë në kulmin e saj, ftesat duhen pranuar. Kërkoni për paqe dhe veçanërisht këtë mëngjes shmangni konfrontimet direkte.

Shigjetari

Ne duhet të përpiqemi të përmbajmë shpenzime, ose të përpiqemi me çdo kusht të zgjidhim ndonjë problem ekonomik. Ata që janë të rinj mund të veprojnë, ata që kanë shumë përgjegjësi nuk mund dhe prandaj bëhen impulsivë.

Bricjapi

Bëni hapësirë për miqësi, takime, udhëtime. Një takim kalon por në përgjithësi dita eshtë e mirë edhe sepse ju lejon të hiqni qafe disa gjëra të së shkuarës. Ndryshimi i rolit së shpejti.

Ujori

Sot nuk mungon gëzimi dhe aftësitë e mira të veprimit. Perspektiva të reja në dashuri nëse jeni beqarë.

Peshqit

Sot jeni i pandalshëm. Në këtë periudhë do të dëshironi të përcaktoni një veprim të drejtpërdrejtë në jetën tuaj ...

Nessun commento:

Posta un commento