lunedì 1 novembre 2021

Horoskopi i se e hënë 1 Nëntor 2021

Horoskopi i se 01/11/2021

Dashi

Nëse dashuria ka munguar për ca kohë, mund të kthehet. Sot ekziston një vitalitet dhe dëshirë e madhe për të bërë.

Demi

Dita e lodhjes dhe e shqetësimit. Trajtojeni veten me pak relaksim!

Binjaket

Ditë e çuditshme, nuk do të doni të qëndroni në shtëpi, keni disa javë që jeni shumë e diskutueshme, edhe në dashuri mund ta shihni; Çifte më të paqëndrueshme ose ata me një të kaluar të vështirë pas tyre janë në krizë.

Gaforrja

Eshtë koha e duhur për të pohuar veten, edhe për ta bërë veten të dëgjuar, veçanërisht nëse dikush ka pyetur kohët e fundit punën tuaj. Mbushni zemrën tuaj me gëzimin dhe disponueshmërinë e të tjerëve.

Luani

Eshtë e mundur që në këtë periudhë të dashuroheni, të bëni zgjedhje që ndryshojnë jetën tuaj. Më mirë të heshtësh sesa të thuash gjëra të gabuara, imponohu me hijeshi dhe me forcën e diplomacisë...

Virgjeresha

Sot mund të kapërceni lehtë një mashtrim. Ata që u martuan së fundmi po bëjnë plane të mëdha, ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë, nëse duan, duhet të zënë ...

Peshorja

Ditë e qëndrueshme por konfuze përsa i përket ndjenjave. Në përgjithësi nuk mund të thuhet se jeni duke te pasuruar, mbase ishte e nevojshme të reflektoni ...

Akrepi

Jemi në një fillim të shkëlqyeshëm. Në këtë moment dikush mund të duket i largët për ju ose jeni ju që po kërkoni pak liri, pak dyshime.

Shigjetari

Ditë e vlefshme dhe mund të dalin nga tuneli edhe ata që kanë pasur probleme financiare apo ligjore. Midis sot dhe nesër kontaktoni personin që ju pëlqen, mundësi për sukses me koston e heqjes dorë, studioni strategji të reja.

Bricjapi

Ditë që nis me kushte të mira. Pyetni se çfarë mund të bëni: një dëshirë e vogël do të përmbushet së shpejti.

Ujori

Eshtë një ditë që fillon me një pajisje shtesë, ki kujdes që të mos bësh polemikë për gjithçka. Ka edhe nga ata që kërkojnë një shtëpi, vetë autonominë e tyre, më me fat janë duke u martuar ose duke kërkuar një dashuri të rëndësishme.

Peshqit

Ngjarje stimuluese për financat. Një njeri i jashtëzakonshëm i besuar mund të jetë një Virgjëreshë që do të jetë në gjendje tju këshillojë më së miri.

Nessun commento:

Posta un commento