lunedì 8 novembre 2021

Horoskopi i se e hënë 8 Nëntor 2021

Horoskopi i se 08/11/2021

Dashi

Dita fillon me një pajisje shtesë. Nëse i keni vendosur vetes qëllimin për të arritur një rezultat pune, së shpejti do të jeni në gjendje ta arrini qëllimin.

Demi

Ju duhet të merrni parasysh disa vështirësi burokratike ose një punë të tepruar. Ju jeni nervoz. Mundohuni të mos jeni shumë kritikë në dashuri.

Binjaket

Njerëzit përreth jush do të jenë pak a shumë të sjellshëm, në punë do keni më shumë kredi. Një dashuri e re ose rilindja e një ndjenje. Zemër e pavendosur ose shumë e zhgënjyer për të filluar menjëherë dashurinë përsëri.

Gaforrja

Aventurat dhe historitë për hir të tyre janë mirë. Përballë kaq shumë përpjekjesh, të ardhurat janë të pakta.

Luani

Detyra interesante, nëse dikush eshtë përpjekur të vendosë çelësin në punë mund të reagoni. Sot ndiheni jashtë kësaj bote.

Virgjeresha

Ndalesa e vogël në punë ose periudha e pritjes, ju mund të merrni padurim por nuk eshtë dita e duhur për të dërguar dikë në atë vend. Mos nxitoni për zgjidhje dhe kërkoni mbështetjen e një miku. Dashuria: më mirë të përballesh me një periudhë reflektimi se çdo gjë tjetër.

Peshorja

Kërkohet pak më shumë durim në familje, diskutime për të shmangur. Kërkesat për një marrëveshje, një kredi ...

Akrepi

Në dashuri kjo eshtë një ditë shumë e tensionuar, edhe çifte më të forta duhet të përpiqen të shmangin konfliktet për arsye të parëndësishme. Disa tensione në marrëdhëniet me njerëzit e afërt. Në fushën e punës jo të gjithë janë dakord me idetë tuaja, me betejat e vazhdueshme.

Shigjetari

Ju duhet të organizoni gjithçka, të qortoni njerëz që nuk e kryejnë detyrën e tyre, padyshim e gjithë kjo çon në një lodhje të thellë dhe ndoshta edhe në hidhërim. Kini kujdes me paratë sepse duhet të përballeni edhe me ndonjë shpenzim të mundshëm ...

Bricjapi

Vlerësoni mirë qëllimet e një personi. Ai frekuenton edhe njerezit që ka takuar së fundmi sepse, siç thonë nga ajo që vjen, një mbrëmje e qetë.

Ujori

Shumica e Ujorëve ose po rishikojnë pozicionet e tyre ose po vuajnë nga monotonia. Në çdo rast, duhet të përpiqeni të rikuperoni më shumë qetësi shpirtërore si nga pikëpamja profesionale ashtu edhe nga ajo ekonomike. Kini kujdes nga spekulimet e rrezikshme.

Peshqit

Mund të ndjeheni lehtësisht pak të lodhur, të lodhur sot. Mbajtja e këmbëve në tokë eshtë e nevojshme në dashuri: padurimi mund të dëmtojë çdo marrëdhënie me partnerin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento