domenica 7 novembre 2021

Horoskopi i se e diel 7 Nëntor 2021

Horoskopi i se 07/11/2021

Dashi

Mos i humbisni qëllimet tuaja. Në dashuri, mos u shqetësoni të pretendoni arsyet tuaja, veçanërisht nëse keni një histori të këndshme!

Demi

Eshtë një ditë e mirë, nëse ka pasur një ndarje në dashuri eshtë e drejtë të mendoni për diçka të re. Kjo ditë mund të sjellë pak komplikime, por edhe një qëndrim më pozitiv ndaj të ardhmes.

Binjaket

Kjo ditë eshtë e vlefshme për ata që duan të kthehen në rrugën e duhur. Eshtë koha e duhur për të kuptuar se në cilën rrugë po shkon një dashuri, mos e mbingarkoni veten!

Gaforrja

Dite e lodhshme. Në dashuri ka nga ata që presin një përgjigje, ju merrni kohë.

Luani

Përfitoni nga kjo ditë për të bërë një bilanc të situatës; përgatituni për disa debate në dashuri apo në familje, keqkuptime. Eshtë koha për eksperienca të reja, transferime.

Virgjeresha

Do të jetë e vështirë të mbash qetësinë. Shanset janë të zemëroheni me dikë që përpiqet të marrë kredi që nuk eshtë i tyre. Bërja më e mirë e një situate të keqe nuk do të jetë e lehtë ...

Peshorja

Herë pas here duhet të qortoni njerëzit që ju rrethojnë, të cilët bashkëpunojnë për një iniciativë. Dashuri e vështirë, por jeta juaj po evoluon, do të duhej mirëkuptim!

Akrepi

Fitnesi fizik paksa në rënie. Takime që mund të udhëtojnë paralelisht me një marrëdhënie që tashmë eshtë e lodhur dhe keni vendosur të afirmoheni në disa fronte.

Shigjetari

Ju jeni nervoz dhe i pasigurt, kushtojini vëmendje të shtënave, sot do të dëshironi të largohesh, të zhdukeni nga qarkullimi, por ka njerëz që nuk ju lejojnë. Sot do të ishte më mirë të shmangni konflikte dhe situata të pasigurta.

Bricjapi

Jeni nervoz dhe argumentues, e kuptoj që jeni të acaruar për arsye të ndryshme, por përpiquni që këtë ditë të mos vendosni shumë agjitacion as në familje.

Ujori

Shumë situata që ju shqetësuan do të zgjidhen. Fiken dashurite e fundit, por të reja kanë lindur dhe kjo eshtë ajo që ka rëndësi.

Peshqit

Çdo ditë duhet të luftosh, je mësuar me këtë. Mund të keni agjitacion që bie ndesh me dëshirat tuaja në një farë mënyre.

Nessun commento:

Posta un commento