sabato 23 ottobre 2021

Horoskopi i se e shtunë 23 Tetor 2021

Horoskopi i se 23/10/2021

Dashi

Dita mund të sjellë njohuri të rëndësishme. Në dashuri idetë e çmendura, ndryshimet, takimet fatale, nuk ndalojnë fatin.

Demi

Nëse duhet të flisni për dashurinë, zgjidhja e një problemi personal do të ishte mirë të lëvizni menjëherë. Sot ju merren mendimet, tensionet, vëmendja ndaj provokimeve.

Binjaket

Ditë e mirë që i ndihmon ata që kërkojnë dashuri ose ata që duan të bëjnë takime të veçanta. Nëse mund të parashikoni të gjitha gjërat që dëshironi të bëni sot, nuk përjashtoj që ekziston edhe një propozim i mirë. Ju mund të hapni një mosmarrëveshje ose mosmarrëveshje për paratë.

Gaforrja

Duket se në një mjedis të caktuar nuk jeni më mirë. Dhimbje koke me origjinë nervore.

Luani

Mos i humbni vëmendjen qëllimet tuaja, këtu eshtë një ditë e shkëlqyer nëse veproni vetëm me vendosmëri. Në dashuri ka një dëshirë të re, poezia e ditëve të hershme kthehet, tani projekte të realizueshme çifti.

Virgjeresha

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte: jeni të hutuar, jo shumë të përqendruar. Dashuria duhet të mbrohet, por shpesh çështjet praktike, mendimet, marrin kohë larg ndjenjave ...

Peshorja

Për disa, periudha e fundit ka qenë vërtet e rëndë, shpresoj se nuk i keni inkurajuar polemikat! Sot eshtë e mundur të ktheheni te këshillat më të buta, por ju nuk dukeni shumë të lumtur me ato që shihni.

Akrepi

Dita eshtë e mirë për kontakte, për marrëveshje. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërnjerëzore llogaritni më shumë, mund të merrni më shumë pëlqime, takime të preferuara me një Dem.

Shigjetari

Ditë e trazuar sepse keni shumë gjëra për të bërë. Ndodh të jetoni momente të tensionit të fortë ose të zgjoheni në mëngjes me ndjenjën se nuk keni fjetur mirë.

Bricjapi

Përparimi i mrekullueshëm dhe takimet e frytshme mund të sjellin përfitime dhe pohime gjatë javëve të ardhshme. Duhet të kujdeseni pak më shumë për gjendjen fizike, ditën e rikuperimit. Në dashuri duhet të gjeni përsëri bashkëpunim.

Ujori

Pas një periudhe sfidash në dashuri, më në fund mund të rikuperoni token dhe edhe të keni besim! Nëse jeni ju që keni pasur një dyshim mes dy njerëzve, tani mund ta shpërndani atë.

Peshqit

Ditë e trazuar, nëse ditët e fundit ka pasur probleme në familje ose për arsye të ndryshme ju eshtë dashur të mungoni ju duhet të kompensoni kohën e humbur. Shumë shenja thonë se nuk jeni plotësisht i lumtur, se po përpiqeni të kënaqni disa pakënaqësi. Dëshironi të ndryshoni jetën tuaj ...

Nessun commento:

Posta un commento